Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka

Hledám chlapa holiče, ten co by mě ostříhal, a já jemu můžu zase udělat hezky pusou nebo rukou: Nebo si s mým tělem můžeš dělat vše co tě napadne a co máš rád, nejsem začátečník tak si užiješ všeho dost. Záleží na Tobě co máš rád, napiš a vše dohodneme, budeš skučet slastí, už se těším na Tvojí mohutnou kládu a dávku smetany, tak si mě ochoč a jsem jen Tvůj. Udělej si ze mě domácí -ěvku.

MužNezávazně 55 let Praha

TOP  26.3.2020

Nezávazný flirt?? Ten tu úplně nehledám, to je pro mě dost málo... Vážný vztah? Ten přece vzniká postupně a musí se budovat. Chci najít temperamentní KAMARÁDKU, která má smysl pro humor, je velkorysá, nestydí se za své záměry a plány a umí o nich promluvit. Nic není podmínkou (snad jen ne přílišná nadváha) a uvidíme. Já nezávislý. pohodový, empatický, slušně vychovaný zvrhlík :-), 180/85 VŠ se zázemím v Praze. Zkusíme to?? Milan

Ahoj.Ne moc zkušený, hledá pohodáře ( nebo pár ) na posezení i prožití pěkných chvilek ........ Proč nezkusit nepoznané.

Hledám ženu a příjemnou kamarádku, sportovně sportovní typ výhodou :-) .....

Nekonfliktni prijemny nezavazny vztah..

Každý z nás sem zavítal z určitých důvodů a hledal či hledá co časem vymizelo, teď se situace mění, ne snad v tom smyslu, že bychom byli spokojeni, ale prioritu má zvýšená ochrana jednotlivce a okolí.Tak snad bude lépe.

MužNezávazně 54 let Praha

TOP  26.3.2020

Budeme u příjemně sálajícího krbu jen my dva a co spolu budeme dělat záleží jen na nás dvou.Dáme třeba pexeso???

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Praha
Muž | 54 let
Brno
Muž | 54 let
Třinec
Muž | 57 let
Brno

Rád bych mladého kluka-studenta orálně , ručně uspokojoval. Pravidelně nebo jen jednorázově. Diskrétnost zaručuji, žádné vyptávání, žádná mob.čísla. Žádné narušení soukromí a vztahů. Prostě se sejdeme a já si s tvým pohraji.

MužNezávazně 59 let Praha

TOP  24.3.2020

Ahoj, jsem ženatý, ale sám. Schází mi něco víc. Napsat si, sděli si svá přání, mít se na co těšit si a spoustu dalších věcí. Jsem štíhlý nekuřák s vlastním zázemím. Jestli chceš pošli foto. Uznávám, v téhle zahalené době není ten pravý čas na podobné věci, ale nemůže to přece trvat věčně. Pokud se cítíš osamělá, zkus odepsat a těšit se na překvapení.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Kladno
Muž | 57 let
Praha
Muž | 57 let
Hranice
Muž | 54 let
Uherské Hradiště