Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Ahoj, jmenuji se Petr, je mi 49 let a hledám sympaťačku pro občasné hezké chvíle ve dvou. Jsem ženatý a vím, co chci. Proto bych rád poznal ženu, která to také ví. Volím spíše jemnější a mírné způsoby bez velkého tlaku. Vše pro radost. Tak zatím.

Ahoj, jsem dobře rostlý chlap vžezřením i chováním 40/180/86 a rád bych našel Aktivního borce který by občas uspokojil moje touhy.

Hledám přitelkyni, milenku k opčasnym schuzkam časem možna i něco vic, pokut možno větši poprsi vitano.Orlová a okolí mobil odpovidam na sms

Hledám se baculatou (i štíhlou) bi romantickou a něžnou kamarádku, jsem taky baculka - hezká:) Je mi jedno, kolik ti je, určitě napiš. Toužím po tvých něžných dotecích a polibcích. Chtěla bych si s tebou psát, zajít na kávu, do kina, do divadla - a hodně se mazlit ... a možná i víc:)

Kamarádku ke kávě, povídání a mnoha zájmům, hledá 65 letý Hradečan.

Ahoj chtěl bych se seznámit se ženou která by se tak dvakrát do měsíce ráda sešla a něco podnikla, kafe, sklenička, výlet a při vzájemných sympatiích se uvidí.Neboj se napsat.Luky

Hledám ženu k občasným schůzkám, kde bychom si mohli povídat, zasmát se, třeba si udělat občas i menší výlet, na wellnes, kafe, oběd, užít si....prostě na co bude nálada čas.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Rakovník
Muž | 57 let
Brno
Muž | 42 let
Krnov

normální postava, věk 27, nehledám hned nic vážného, chci si trochu užít života, vzejít z toho může cokoliv:) mám rád sex, stále je co objevovat :)

Ahoj.Také jsi velká romantička a doma nic takové nemáš a nezažíváš, anebo není s kým?Já vím romantika se prý dneska už moc nenosí, ale mi si to spolu určitě společně užijeme.A to pokud si prima menší žena citlivá na všech intimních místečkách a jen dotyky na prsou jsou už pro tebe hodně příjemné......zkusíme rok 2020 začít dle našich představ?Kdyby si byla z Mostu, Žatce, Chomutova a okolí, ta by to bylo fajn.

Chceš zase v Novém roce už konečně zase zažívat, ten úžasný pocit objetí, hlazení, líbání…..a zase cítit to příjemné teploučko v sobě.... Jsi-z Lounska, Mostecka, Chomutovska…….??

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 49 let
Brno
Muž | 47 let
Hodonín
Muž | 20 let
Liberec