Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Zdravím všechny slečny a ženy, které tu pročítají inzeráty :-) rád bych začal budovat něco trvalejšího. Tak hledám zajímavý protějšek. Když se řekne swingers, výměna partnerů a další podobná slova, tak jaká je tvá reakce? Vyděsíš se nebo to v tobě probudí třeba zvědavost nebo touhu to vyzkoušet? Pokud to nebyla ta první možnost, tak bych tě rád poznal. Vím, že jsem teď vyřadil z výběru asi 99% žen ale co se dá dělat. Mám rád upřímnost a dokážu být tolerantní. Troufneš si napsat? ;-)

MužNezávazně 29 let Praha

TOP  23.5.2020

Rád bych se pravidelně setkával s holkou do 50 let, které bych dlouze a intenzivně vylizoval obě dírky.

MužNezávazně 26 let Praha

TOP  23.5.2020

Nadržený samec hledá povolnou samičku na sex.

Ahoj holky, dívky a všechny nezadané ženy, co nemají čas se seznamovat půl roku online, ale jsou schopné se sejít, projít se, popovídat si a pak vidět, co bude dál. Takže buď si řekneš...sakra zbytečné peníze za naftu nebo benzín, či vlak skrze takového vola. (Pokud by si byla ty, která by přijela). Nebo sakra 2 hodiny jsem ve svém životě promarnila časem, ve kterém jsem raději mohla běhat. Nebo si řekneš super.....budu přemýšlet a budeme ve spojení. Tak co ? Souhlasí to ? Vidíš se v tom textu ?

Ahoj, hledám kluka na real, pište, díky

odpočinkový flákací víkend na chate ?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 27 let
Šumperk
Muž | 28 let
Brno
Muž | 26 let
Brno
Muž | 31 let
Praha

MužNezávazně 27 let Praha

TOP  23.5.2020

Hledám prozatím nezávazný vztah, který se může vyvinout dál. Mám rád kino, divadlo, procházky, ale i sportovní aktivity, tanec, knížky atd. Jsem docela sebevědomý, a tak hledám typ, se kterým se budeme přirozeně doplňovat. Za výhodu považuju VŠ, zájem o kulturu, cestování a vrozený optimismus :-)

MužNezávazně 28 let Praha

TOP  23.5.2020

Jsem inteligentní dominantní gentleman a hledám kamarádku na společné aktivity v ložnici i venku ;-)

MužNezávazně 25 let Praha

TOP  23.5.2020

Ahoj, zajímáš se o duchovní/filosofické směry, meditaci nebo třeba jógu? Rád bych poznal dívku s podobným směřováním, se zájmem o prozkoumání tajů partnerské tantry a dalších jiných témat. Těším se na Tvoji zprávu :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 28 let
Brno
Muž | 31 let
Frýdek-Místek
Muž | 27 let
Šumperk
Muž | 26 let
Brno