Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Tak Vás tady všechny zdravím, ted mám na mysli, všechny správné a možná i nesprávné chlapy, to posoudím až později. Koukám z balkonu a venku krásně svítí sluníčko, pocituji samotu trošičku.Hledám kamaráda, později možná i něco více, na vyplnění těchto prázdných chvil.bydlím v Karviné, věk 46 let, blondýnka s energii do života, koníčkem je vaření, pečení, jízda na kole, kino, divadlo, rybaření, hřiby atd.Pokud jsi našel něco z mého textu, co tě trošičku zaujalo, tak neváhej, neboj se a napiš.

Pojď budeme si spolu psát, pojď budeme se spolu smát..Hledám kamarádku se kterou nebudeme jen snít, jaké by to bylo žena se ženou žít.Je mi 47 a silnější jsem, optimismem a veselou myslí se snažím řídit každým dnem.Žiji s přítelem, však se ženami zkušenosti mám, tak napiš a uvidíme co život přinese nám.. Hledám fajn pohodovou kamarádku :)

ŽenaNezávazně 52 let Cheb

TOP  13.5.2020

...jsem trochu zklamaná a čekám co život přinese a co ty ? Hledám kamaráda na občasnou kávičku, pokec a možná i víc...

Jsem vdaná a nebyla bych tady kdyby bylo vše jak má být. Nehledám náhradu za všední soužití ale odmitám jenom přežívat. Bylo by prima sejít se, promluvit, potěšit se slovem i vzájemnou něhou a proč ne dvou žen.. Přidáš se?

Pohledna ss hleda sympataka s dusi romantika pohoda klid na stavu nezalezi dulezita je uprimnost

Hledám ženu na psaní, na setkávání, na hraní :-)...na dovolenou, na cestování, na cokoliv příjemného :-)

Hledám sex a vzrušení a dívání se, žádný vážný vztah. Nechci s tebou chodit nakupovat, ani cestovat či sportovat. Chci jenom to jedno. Jsem 182/68, štíhlá

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Rakovník

Ahoj, je tu muž , který umí uživat života?Pohoda, klidek, tabacek??

ŽenaNezávazně 49 let Brno

TOP  8.5.2020

Hledám cizího manžela z Brna (ve věku 40-55 let) do střídavé péče. Představuju si ji tak, že manželka mu vypere, uvaří, uklidí a já mu jednou týdně podržím...:-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Praha