Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Sedíš a řádíš ráda na delší výhodě? tak napiš a zařádíme si. :-*

Ahoj, hledám tady mladšího inteligentního kamaráda s velkým psem na společné trávení volných chvil doma i v přírodě. Miluji velké psy, ale nevlezli by se mi do mini garsonky :-) Rád potkám někoho, s kým si budeme rozumět a všichni společně si užívat volno a zábavu. Jsem 53/182/76 aktivní brunet. Budu se na vás těšit...

Ahojky, najdu zde zpřízněnou dušičku se kterou bych mohl trávit chvilky plné vášně ?

MužNezávazně 48 let Praha

TOP  19.2.2020

Ahoj, jsem ženatý muž 49 let. Mám bohatou fantazii a ta nedochází využití. Hledám proto ženu , která to možná má nějak podobně a ráda by si eroticky dopisovala . Rád si píšu o krasnych , jako i divokých nemravnostech a není mi cizí ani lecjaka perverze. Můj rozsah je veliký . Nakonec jde jen o psaní a fantazie . Nemusíme se nijak omezovat . Měl bych zájem o dlouhodobější kontakt . Těším se.

Ve volném čase rád sportuji, cestuji...a i když mám partnerku, tak stále sám. A to bych si přál změnit. Najde se zde kamarádka s podobným přáním?

MužNezávazně 48 let Praha

TOP  19.2.2020

Napíše žena starší 40 let hledající pravidelná setkání nejen za účelem sexu? Jsem 48-letý kluk 170 vysoký a 85 vážící, vdovec, zaměstnaný, bez psychických problémů, mám své zázemí a rád bych našel dlouhodobou přítelkyni.

ŽenaNezávazně 50 let Brno

TOP  19.2.2020

Hledám pohodového, inteligentního muže. Foto a vzájemná sympatie napoví.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 47 let
Praha
Muž | 50 let
Praha

Na 1000% jsem si jist, že tu brouzdá fajn ženská, které chybí něžnosti a milování tak jako mne.Jde ale jen o to společně zahodit rozum a vzájemně si to co nám schází dát. Prostě vyměnit si fotku, pár řádků, jít na kafe, kde by jen sympatie rozhodly co dál. Pokud k tomu nepotřebuješ miliardu nesmyslných slibů, rozvod a jiný nesplnitelný hovadiny napiš, uděláme si hned zajímavějši jaro.

MužNezávazně 51 let Praha

TOP  19.2.2020

Jsem 51/185/72 a rád bych touto cestou našel nejenom pro milenecký vztah milou a upřímnou ženu ve věku 35 - 55 let z Prahy či z Havlíčkobrodska a jeho okolí v Kraji Vysočina.

Nebudu lhát. Mám spokojený, dá se říct bezstarostný život, na kterém ze zvyku a pohodlnosti měnit nic nebudu. Ale jak to tak bývá i jinde, to hezké je nenávratně fuč. Nevím, možná jsem divný a mám to příjmout a nechat být, ale jsem typ člověka co občas potřebuje city. Zase nechci nic hrotit, v klidu. V mém věku bude těžké najít, ale třeba tu jsi, normální, nearogantní, štíhlejší Pražanda, co to má v hlavě srovnané a občas by ráda něco víkendově vymysela. Kino, véča, pokec, prostě na pohodu

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Žatec
Muž | 48 let
Praha
Muž | 47 let
Mělník
Muž | 48 let
Plzeň