Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaPraha

Rád bych poznal štíhlou pohlednou ženu na navázání přátelsko-mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o posteli :-). Pokud by takový vztah postupem času přerostl ve vztah vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem VŠ, tmavé vlasy, hnědé oči, 190 cm (+ 20 cm, je-li to pro někoho relevantní údaj), rád čtu, dívám se na filmy, toulám se přírodou... Budu se těšit na případnou odpověď.

Chtěla by sis užívat pořádné vnitřní orgasmy s mužem s velkým a silným vybavením? A kromě sexu si i popovídat s inteligentním chlapem? Jsi-li žena spíše štíhlé postavy, určitě napiš. Díky.

Jsi submisivní, nebo cheš být? Hledám mladou holku, můžeš být nezkušená, budu si s Tebou dělat, co budu chtít a Ty se necháš... Nejde o bolest, jde o vzrušení, podřízení, poslušnost a to jestli budeš potrestaná si zvolíš sama svým chováním, buď budeš poslušná, nebo neposlušná a já budu trestat. Já Tě budu vnímat a sledovat Tvé pocity, když si s Tebou budu hrát, budeš moje hračka, budeš mi k dispozici, poslušná a přemožená;-) Napiš mi na sebe kontakt, já už si Tě povedu.

Najdu přirozeně inteligentní parťačku pro zajištěného muže , která by chtěla vytvořit pohodový harmonický vztah na částečný nebo plný úvazek? Proč něco předem vymezovat a kategorizovat, pro začátek bude stačit, když nám bude spolu dobře:-) Inteligence, chuť cestovat, humor, velká vášeň a zdraví podmínkou!

Chci zadanou holku, nezávazně a diskrétně, vzrušuje mi to tak, jsem nezadaný. Můžeš mít u mě druhé útočiště, útěk z reality, nebo jen povyrazeni. Dělat co doma už neděláte, nebo jste nikdy nedělali. Fantazii se meze nekladou, ty klademe pouze my;) Odepiš s kontaktem na sebe, pošlu svou fotku.

Ahoj, moc se mi líbí velké malé pysky. Spousta žen se to stydí a mě se to líbí :-)

Fisting? Nebo masáž intimních partii. Se mnou to dokážeš, mám cit, zkušenost a trpělivost. Ty si jen lehneš, uvolníš se, podložím ti zadeček, aby ses cítila dobře, já si tě připravím jemně a s citem a až budeš připravená, tak budu pomalu zasunovat do tebe svou ruku, tam a zpět, aby ses hezky roztáhla, uvolnila a otevřela se, čas nebude hrát roly. Poznáš jaké je, mít v sobě ruku, budeš citlivá a já v tobě budu mít ruku jako v loutkové panence. Přijdeš ke mě, nebo za tebou přijedu kamkoliv;-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Žena | 47 let
Praha
Žena | 47 let
Kladno
Muž | 68 let
Praha

Pro kamarádsko-milenecký vztah hledám pohodovou ženu (45 +) z Prahy, která sní o tom občas se stát dominantní Dámou a dosud k tomu neměla příležitost nebo dost odvahy. Pokud Vás tato představa alespoň trochu láká, budu se těšit na odpověď;o) Něco si o sobě a našich představách napíšeme, třeba si zavoláme a sejdeme se někde u kávy nebo vína...

Najde se pohledna, stihla s hezkou postavou, zadaná, vdaná nebo volná, co si chce pouze nezávazně uzivat dlouhodobě kamarádství s výhodou? Nebo chceš zkusit něco nového? Vše je o dohodě. Chuť na sex, třeba i kdekoliv a nebát se, si o to říct když je na to čas podminkou. 100% oboustranná diskrétnost. Chceš si trochu okorenit život? Zkušenosti v sexu mám výborné. Více ve zprávách. Tvoje fotka i zpráva třeba víc napoví. Já, prej pohledny, zábavný s chutí na sex a pohodář. Napiš a uvidíme co a jak.

Ahoj, hledám kamarádku a milenku v jedné osobě pro trávení společných chvilek třeba u kávy i jinak. Jsem sympatický 41/189, sportovní postavy, udržovaný nekuřák s vlasy a bez vousů:) Žiji v nefunkčním vztahu, ale měnit nic nechci. Pojďme se sejít a uvidíme. Prosím štíhlou a chytrou ženu. Jsem z Prahy a zázemí mám.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 40 let
Praha
Žena | 47 let
Kladno
Muž | 53 let
Praha