Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka : Praha

Hledám ženu, kterou bych orálně uspokojoval. na věku a postavě nezáleží.

Obvykle okravatěný, obyčejně osobně okouzlující, obdařený občan očekává odpověď od omamné osobnosti (ona) ohledně období okouzlujících okamžiků. Obešli osobu ochotnou obeznámení obratem!

MužNezávazně 29 let Praha

TOP  16.9.2019

Hledá se submisivní slečna, která by chtěla zkusit být hračkou pro štíhlého, zdravého a dominantního muže. Stanovit si hranice prvniho večera, třeba svazování, jít pak v případě ideálně strávené noci příště trochu dál a nestydět se za to, ze slečnu prostě láká třeba lehčí BSDM nebo podobné praktiky. Nestydím se za to ani já, že jsem dominantní typ, ale hledám vhodný protějšek. Samozřejmě je nutná duvěra a zdraví... nezkušená nevadí :-) To pro začátek jako inzerát stačí :-)

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  16.9.2019

Máš chuť na olejovou masáž? Nebo třeba Reiky či Tantra masáž? Můžeš také vyzkoušet pravou Barmskou masáž nebo jen tak relaxační odpočinkovou masáž po každodeních starostech? Příjemná hudba, vonné tyčinky, teplý olejíček a prima popovídání? Neboj se a pojď to vyzkoušet. Masáže mě baví, tak to dělám pro radost a zdarma.

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  16.9.2019

Pro občasné schůzky hledám pohodovou zralou (45+) ženu s fantazií, která sní o tom být v roli dominantní dámy a nechat si plnit svá, třeba i neobvyklá, erotická a sexuální přání. Pokud po něčem takovém toužíte, budu se těšit na Vaši odpověď.

Co se seznámit vcelku anonymně, ale i tak na úrovni? Pokud Tě to zaujalo, tak dej vědět a zkusíme se sejít na kávu.

MužNezávazně 42 let Praha

TOP  16.9.2019

Ahoj, hledám (nejlépe) vdanou nebo zadanou kamarádku do 43 let, štíhlou, hezkou, otevřenou příjemnému dobrodružství. Jsem ženatý a nechci to měnit, takže nejspíš hledám jehlu v kupce sena. Pohledný, inteligentní, 180 cm, černé vlasy, sportovní postava, zbytek zjistíš, když napíšeš. Nenašla by se tu taková podobná? Rád bych dlouhodobé oboustranně příjemné kamarádství s někým, kdo je na stejné vlně. Heslo: nechci nic bořit, jen stavět:-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 39 let
Brno
Žena | 46 let
Rakovník
Muž | 47 let
Praha
Hudba
Fitness
Příroda
Výlety

Chceš zkušeného milence ? Takový který upřednostňuje uspokojení ženy. Jsem tady! 48 let sympatický Pražák s vlastním zázemím. Zdravý, inteligentní 180cm sportovec.

MužNezávazně 40 let Praha

TOP  16.9.2019

Pojď(me) se vášnivě a opakovaně (po)milovat.

Muž 66 let rad pozna ženu baroknich tvaru na hezke mazleni.Stav a věk nerozhoduje jen odvaha.Praha zapad a okoli.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 40 let
Praha
Žena | 39 let
Brno
Žena | 39 let
Praha