Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : SeznamkaPraha

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  28.3.2020

Rád bych se seznámil se štíhlou pohlednou ženu na navázání pro obě strany příjemného mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o sexu. Kdyby takový vztah postupem času přerostl ve vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem 190 cm vysoký (+ 20 cm), VŠ, štíhlý, svobodný. Rozkoš partnerky je pro mne na prvním místě. Budu se těšit.

Jsi submisivní, nebo cheš být? Hledám mladou holku, můžeš být nezkušená, budu si s Tebou dělat, co budu chtít a Ty se necháš... Nejde o bolest, jde o vzrušení, podřízení, poslušnost a to jestli budeš potrestaná si zvolíš sama svým chováním, buď budeš poslušná, nebo neposlušná a já budu trestat. Já Tě budu vnímat a sledovat Tvé pocity, když si s Tebou budu hrát, budeš moje hračka, budeš mi k dispozici, poslušná a přemožená;-) Napiš mi na sebe kontakt, já už si Tě povedu.

Chci zadanou holku, nezávazně a diskrétně, vzrušuje mi to tak, jsem nezadaný. Můžeš mít u mě druhé útočiště, útěk z reality, nebo jen povyrazeni. Dělat co doma už neděláte, nebo jste nikdy nedělali. Fantazii se meze nekladou, ty klademe pouze my;) Odepiš s kontaktem na sebe, pošlu svou fotku.

Jsi studentka, školačka a chceš staršího kluka, který se o tebe bude starat? Nehledám flirt na jednu noc, ale něco dlouhodobého. Jsem v pohodě nezadaný a mám vše, co potřebuji a chci se bavit. S Tebou se chci bavit. Podnikneme něco? Napiš a probereme to…

Fisting? Nebo masáž intimních partii. Se mnou to dokážeš, mám cit, zkušenost a trpělivost. Ty si jen lehneš, uvolníš se, podložím ti zadeček, aby ses cítila dobře, já si tě připravím jemně a s citem a až budeš připravená, tak budu pomalu zasunovat do tebe svou ruku, tam a zpět, aby ses hezky roztáhla, uvolnila a otevřela se, čas nebude hrát roly. Poznáš jaké je, mít v sobě ruku, budeš citlivá a já v tobě budu mít ruku jako v loutkové panence. Přijdeš ke mě, nebo za tebou přijedu kamkoliv;-)

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  27.3.2020

Mám rád zda se věci říkají na plno a na rovinu. Takže !! Jsi sama, nebo zadaná, ale nehodláš na tom nic měnit, ale přeci jen Ti něco schází ? Hledáš odreagování, relax ve vířivce, vzrušující masáž a postelové hrátky ? Jsi dívka, žena 20-42 let ? Jmenuji se Pavel 38 let, sportovní postava 179 cm a 82kg. Zaručuji 100% zdraví a diskrétnost. Těším se na Tvojí odpověď kde si povíme více. Krásný den přeje Pavel

MužNezávazně 43 let Praha

TOP  28.3.2020

Jsem intelektuálně založený, snad kultivovaný chlápek velmi introvertní povahy, jehož přitahují ženy vskutku plných tvarů. Najdu tu nezadanou nekuřačku kolem 40 let s min. hmotností 120 kg a poprsím č.6 či větším, jíž neodradí fakt, že jsem nevidomý? Snad až bláznivě toužím moci se pomazlit a pomilovat s co nejbaculatější vnadnou ženou, ale mám to nesmírně těžké se seznámením. Uvítám prostorný klín, příroda ke mně byla v inkriminovaných partiích trochu štědřejší.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Praha
Muž | 44 let
Praha
Muž | 42 let
Havlíčkův Brod
Muž | 41 let
Praha

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  28.3.2020

Hledám subinku z Prahy, klidně i zaučím. Na věku nezáleží, důležité je 100% zdraví, chuť, férovost a poslušnost. Ideálně dlouhodobě, ne na jednu noc.

Rád bych našel kamarádku na společné erotické dopisování... Docela mi takové intimní povídání o všech našich snech láká :-)

MužNezávazně 40 let Praha

TOP  28.3.2020

Jsi vášnivá, máš ráda romantiku, ale nemáš v poslední době příležitost a chybí Ti sex? Tak pokud jsem ti sympatický, nestyď se a ozvi se, třeba s tím něco v začínajícím jaru uděláme.Kila navíc vítána.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Most
Muž | 43 let
Praha
Muž | 40 let
Praha
Muž | 42 let
Krnov