Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaPraha

Hledám chytrou, upravenou, zralou ženu, ideálně 45 - 50 +. Z Prahy či okolí. Na hezké chvíle, diskretní, dlouhodobé kamarádství, těšení se... Moc mi někdo takový chybí. Jsem ženatý, 50. Korona - krize končí, pojďme budovat naději, něco hezkého pro budoucnost.

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  25.5.2020

Ahoj, hledam kocicku na nezavaznej obcasnej sex

Vzrušuje tě představa, že jsi zcela nahá gynekologické ORDINACI na vyšetřovacím křesle a pan doktor ti provádí velmi příjemné nestandardní gynekologické vyšetření, při kterém dostaneš třeba i orgasmus? Jsi-li 18-45 let, štíhlá, pak odepiš, k dispozici je vybavená ordinace, stačí se jen objednat. Vše diskrétně.

MužNezávazně 49 let Praha

TOP  25.5.2020

Chceš zkušeného milence? Jsem tady! 48 let sympatický Pražák s vlastním zázemím. Zdravý, inteligentní 180cm sportovec.

MužNezávazně 52 let Praha

TOP  26.5.2020

Když chybí láska a cit tak je život smutný.Tak hledá přítelkyni která také to co já. Nejsem tu jako většina z chlapú vyhledají sex ale hledám dlouhodobý vztah upřímný ženatý romantický povahy ale uvnitř pusto. Věk a postava nerozhodují ale srdce ano.

MužNezávazně 48 let Praha

TOP  26.5.2020

Seznámení na inzerát je asi jako jít do knihovny a vybírat si náhodně neznámé knížky jen podle názvu...přesto jsem tady .. najde se tu zadaná žena, která by chtěla ještě podlehnout opojení smyslů ale přitom nic nebořit? pokud ti něco podobného schází, potěší mě tvá odpověď. 48/177/VŠ, střední postavy, stále věřící v krásy života a ve dvou pak především.

Máš ráda zvídavé jemné prstíky. Já 47/175/98 z Prahy (Černý most) se soukromím i mobilní. Těším se na krásné chvíle. Věk postava nerozhoduje - sympatie ano. Nebráním se ani případnému trvalému vztahu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 47 let
Praha
Žena | 49 let
Brno
Muž | 50 let
Praha

Také zastáváš názor, že velký zadek = velká láska? Tak se ozvi, ať můžeme ověřit, zda to skutečně platí!

MužNezávazně 48 let Praha

TOP  26.5.2020

Ahoj ženy a dívky, tak teď nevím jak začít. Už vím, hledám zde zatím nezávazný sex u mě doma, časem možná i víc. Přece jenom už je to delší dobu co nic, i když mě už táhne pomalu na padesát, tak chuť pořád mám. Upřednostňují zdraví, čistotu... Věk maximálně do 43 let... Zdeněk

MužNezávazně 53 let Praha

TOP  26.5.2020

Potřebuješ dohánět domácí nedostatky, pravidelně a opakovaně? Divoce i něžně. Prostě Ti to chybí a chceš s tím něco dělat bez zásahu do stávajícího? Napiš a třeba se s tím dá něco dělat....

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 47 let
Praha
Žena | 49 let
Brno
Muž | 47 let
Mělník