Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : SeznamkaPraha

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  26.5.2020

Ahoj, hledam kocicku na nezavaznej obcasnej sex

MužNezávazně 48 let Praha

TOP  26.5.2020

Hledám ženu, která neztratila sebevědomí ani touhu, Ženu s plným dekoltem, úzkým pasem a širokými boky, která si ráda oblékala krajky ale už pro to ztratila důvod. Ženu, kterou dusí stereotyp a rozjetý vlak času a která chce znovu zažít pocit vzrušení z tajné schůzky v hotelovém pokoji. Ženu s fantazií, přehledem, inteligencí i humorem. Nabízím empatii, něhu, porozumnění. přehled, charisma a úroveň..a velkorysost..Zadaný vysokoškolák, sportovni typ, 183/75/49, hledá zázrak v paralením světě..

MužNezávazně 49 let Praha

TOP  26.5.2020

Chceš zkušeného milence? Jsem tady! 48 let sympatický Pražák s vlastním zázemím. Zdravý, inteligentní 180cm sportovec.

Hledám dominantní bi kteří by že mne vycvicili jako ženu, otrokyni, , , na sexuální služby, , I třeba doma nahou na úklid bytu, , se vším všudy

Hledám chytrou, upravenou, zralou ženu, ideálně 45 - 50 +. Z Prahy či okolí. Na hezké chvíle, diskretní, dlouhodobé kamarádství, těšení se... Moc mi někdo takový chybí. Jsem ženatý, 50. Korona - krize končí, pojďme budovat naději, něco hezkého pro budoucnost.

Kamarádka na sex. Hledám štíhlou ženu, která sex doma moc nemá, anebo je sex doma úplně na nic, takže se nakonec dostala až na tyto stránky. Bylo by fajn se zase na někoho těšit.

MužNezávazně 53 let Praha

TOP  26.5.2020

Hledám víc než kamarádku na hezké společné zážitky bez narušení soukromí.Kultura, vycházky, dotknout se bez předsudků, dopřát si masáž, nebo jen pohladit po tváři plné úsměvů.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Muž | 50 let
Olomouc
Muž | 49 let
Praha
Muž | 54 let
Uherské Hradiště

ŽenaNezávazně 54 let Praha

TOP  26.5.2020

Náhodné setkání vždy, ale napoví......hledám miléhopřítele, který je na tom podobně, tak jako já.Nemá dluhy má, ale vyřešeno vše ohledně svéminulosti atd.

MužNezávazně 53 let Praha

TOP  26.5.2020

Muž 53 let, 189 cm, vyšší a urostlé postavy (menší bříško), vlasy nakrátko, pohodové povahy s kladným vztahem k tabáku rád pozná sympatickou a pohodovou ženu z Prahy, která je v ložnici submisivní...ideálně trvalý vztah.

Nejsem typický gay, ale mám moc rád hezký a příjemný vzájemný hrátky s mužskými genitáliemi rukou i pusou až ke krásnému vrcholu. Líbí se mi typově chlapíci s přírodním ochlupením, s vousy, strništěm a taky třeba s obřízkou a pěkně tvarovanými koulemi. Rád bych prožíval s jiným chlapíkem pohodu na vandru, na pěším a vlakovém výletě, u piva a dobrého jídla a občas to zpestřoval vzájemnou pěknou intimní radostí. To co někdy žena muži nedá nebo neumí dát, to mu dá jiný muž, který ví jak to udělat.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Muž | 49 let
Liberec
Muž | 50 let
Praha
Muž | 54 let
Uherské Hradiště