Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : SeznamkaPraha

MužNezávazně 55 let Praha

TOP  26.5.2020

55l malý, kulatý, ne zrovna výstavní typ ani dokonalý tady hledá baculku co je na tom stejně na nejen intimní vztah.nehledám dokonalost ani krásu a pokud ti stačí maličkosti jako třeba procházky, zmrzka, kafčo nebo občas na víkend mimo Prahu atd tak se pokud existuješ tak se ozvy:)na věku, postavě nezáleží:)na případné odpovědi odpovím až večer.více pokud tu někde jsi a ozveš se:)

MužNezávazně 49 let Praha

TOP  26.5.2020

Chceš zkušeného milence? Jsem tady! 48 let sympatický Pražák s vlastním zázemím. Zdravý, inteligentní 180cm sportovec.

Hledám dominantní bi kteří by že mne vycvicili jako ženu, otrokyni, , , na sexuální služby, , I třeba doma nahou na úklid bytu, , se vším všudy

Hledám chytrou, upravenou, zralou ženu, ideálně 45 - 50 +. Z Prahy či okolí. Na hezké chvíle, diskretní, dlouhodobé kamarádství, těšení se... Moc mi někdo takový chybí. Jsem ženatý, 50. Korona - krize končí, pojďme budovat naději, něco hezkého pro budoucnost.

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  25.5.2020

Ahoj, hledam kocicku na nezavaznej obcasnej sex

ŽenaNezávazně 54 let Praha

TOP  26.5.2020

Náhodné setkání vždy, ale napoví......hledám miléhopřítele, který je na tom podobně, tak jako já.Nemá dluhy má, ale vyřešeno vše ohledně svéminulosti atd.

MužNezávazně 53 let Praha

TOP  26.5.2020

Muž 53 let, 189 cm, vyšší a urostlé postavy (menší bříško), vlasy nakrátko, pohodové povahy s kladným vztahem k tabáku rád pozná sympatickou a pohodovou ženu z Prahy, která je v ložnici submisivní...ideálně trvalý vztah.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 55 let
Česká Lípa
Muž | 50 let
Praha

Nejsem typický gay, ale mám moc rád hezký a příjemný vzájemný hrátky s mužskými genitáliemi rukou i pusou až ke krásnému vrcholu. Líbí se mi typově chlapíci s přírodním ochlupením, s vousy, strništěm a taky třeba s obřízkou a pěkně tvarovanými koulemi. Rád bych prožíval s jiným chlapíkem pohodu na vandru, na pěším a vlakovém výletě, u piva a dobrého jídla a občas to zpestřoval vzájemnou pěknou intimní radostí. To co někdy žena muži nedá nebo neumí dát, to mu dá jiný muž, který ví jak to udělat.

MužNezávazně 52 let Praha

TOP  26.5.2020

Nejlépe vdanou/zadanou sympatickou Pražačku, hl. ženatý galantní sympaťák se smyslem pro humor, pro občasné společné úniky ze stereotypu všedních dnů.*** In-line brusle, kolo, plavání, vodáctví aj.*** Dále vítán zájem o výlety, procházky, povídání u kávy, pikniky v trávě, angličtinu, společnou regeneraci těla i ducha aj. :)

Hledám nejlépe černovlasého kluka 25- 35 let (klidně i blond), který má vousy, strniště a hlavně přírodní ochlupení od hrudi přes pupík dolu, případně má péro s obřízkou a pěkně tvarované větší plné koule. Moc rád Ti udělám dobře, pohraju si s Tvými genitáliemi a s Tvojí dírkou rukou i pusou a zaručeně budeš sténat rozkoší a nádherně se uděláš. Nepotřebuji to opětovat, jenom mne poslední dobou strašně láká uspokojit takhle pěkně mladšího kluka. Zajdem na pivko, pokec a domluvíme se

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Muž | 50 let
Olomouc
Muž | 49 let
Praha
Muž | 49 let
Liberec