Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : SeznamkaPraha

MužNezávazně 55 let Praha

TOP  25.5.2020

55l malý, kulatý, ne zrovna výstavní typ ani dokonalý tady hledá baculku co je na tom stejně na nejen intimní vztah.nehledám dokonalost ani krásu a pokud ti stačí maličkosti jako třeba procházky, zmrzka, kafčo nebo občas na víkend mimo Prahu atd tak se pokud existuješ tak se ozvy:)na věku, postavě nezáleží:)na případné odpovědi odpovím až večer.více pokud tu někde jsi a ozveš se:)

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  24.5.2020

Ahoj, hledam kocicku na nezavaznej obcasnej sex

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  24.5.2020

Ozve se mi vdaná žena drobnější postavy, která by ocenila milenecký, ale přitom dlouhodobý vztah?

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Nabízím trvalejší přátelství sympatické ženě. Já 50/187/99 VŠ, pohledný z okolí Prahy. 100% zdraví, úroveň a diskrétnost. Věk nehraje roli, záleží na vzájemném porozumění. Praha - Příbram a širší okolí.

MužNezávazně 54 let Praha

TOP  24.5.2020

Líbilo by se ti převést své submisivní sklony do reality? Žít pod mojí nadvládou? Žít jako ponížená služka na mém sídle? Venku bychom předstírali, že jsme rovnocenný, pohledný pár, ale za dveřmi vstupní haly by bylo tvé místo na kolenou. Vycvičím si tě k poníženému chování, budu tě přiměřeně trestat za nesplnění mých příkazů atp

SŠ 54/174, nehledám flirt, ale nezadaného přítele

MužNezávazně 51 let Praha

TOP  25.5.2020

Jsem v praze pro práci každý měsíc, zkoumám ženu, jak sdílet přátelství, učit mě češtinu, sdílet potěšení, těžit, protože život je příliš krátký.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Praha
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 53 let
Brno
Muž | 55 let
Česká Lípa

Možná bys také ráda našla - opravdové přátelství s výhodami...

Hledám chytrou, upravenou, zralou ženu, ideálně 45 - 50 +. Z Prahy či okolí. Na hezké chvíle, diskretní, dlouhodobé kamarádství, těšení se... Moc mi někdo takový chybí. Jsem ženatý, 50. Korona - krize končí, pojďme budovat naději, něco hezkého pro budoucnost.

MužNezávazně 56 let Praha

TOP  25.5.2020

Hledám pohodovou, kamarádku s výhodou, nar, 1960 +/- 9. Na dlouho, ne na jeden večer.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Praha
Muž | 56 let
Praha
Muž | 55 let
Praha
Muž | 55 let
Česká Lípa