Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaHlavní město Praha

Ahoj, hledam kocicku na nezavaznej obcasnej sex

Rád bych poznal štíhlou pohlednou ženu na navázání přátelsko-mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o posteli :-). Pokud by takový vztah postupem času přerostl ve vztah vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem VŠ, tmavé vlasy, hnědé oči, 190 cm (+ 20 cm, je-li to pro někoho relevantní údaj), rád čtu, dívám se na filmy, toulám se přírodou... Budu se těšit na případnou odpověď.

Jsi submisivní, nebo cheš být? Hledám mladou holku, můžeš být nezkušená, budu si s Tebou dělat, co budu chtít a Ty se necháš... Nejde o bolest, jde o vzrušení, podřízení, poslušnost a to jestli budeš potrestaná si zvolíš sama svým chováním, buď budeš poslušná, nebo neposlušná a já budu trestat. Já Tě budu vnímat a sledovat Tvé pocity, když si s Tebou budu hrát, budeš moje hračka, budeš mi k dispozici, poslušná a přemožená;-) Napiš mi na sebe kontakt, já už si Tě povedu.

Chci zadanou holku, nezávazně a diskrétně, vzrušuje mi to tak, jsem nezadaný. Můžeš mít u mě druhé útočiště, útěk z reality, nebo jen povyrazeni. Dělat co doma už neděláte, nebo jste nikdy nedělali. Fantazii se meze nekladou, ty klademe pouze my;) Odepiš s kontaktem na sebe, pošlu svou fotku.

Ahoj, moc se mi líbí velké malé pysky. Spousta žen se to stydí a mě se to líbí :-)

Najde se pohledna, stihla s hezkou postavou, zadaná, vdaná nebo volná, co si chce pouze nezávazně uzivat dlouhodobě kamarádství s výhodou? Nebo chceš zkusit něco nového? Vše je o dohodě. Chuť na sex, třeba i kdekoliv a nebát se, si o to říct když je na to čas podminkou. 100% oboustranná diskrétnost. Chceš si trochu okorenit život? Zkušenosti v sexu mám výborné. Více ve zprávách. Tvoje fotka i zpráva třeba víc napoví. Já, prej pohledny, zábavný s chutí na sex a pohodář. Napiš a uvidíme co a jak.

Ahoj, hledám kamarádku a milenku v jedné osobě pro trávení společných chvilek třeba u kávy i jinak. Jsem sympatický 41/189, sportovní postavy, udržovaný nekuřák s vlasy a bez vousů:) Žiji v nefunkčním vztahu, ale měnit nic nechci. Pojďme se sejít a uvidíme. Prosím štíhlou a chytrou ženu. Jsem z Prahy a zázemí mám.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Cheb
Muž | 49 let
Liberec
Muž | 34 let
Praha
Muž | 42 let
Litoměřice

Co se jit někam opalovat, když je venku tak pěkně? Nemusí jít o nuda opalování, ale klidně může, jsem v pohodě. Napíšeme si, pokecáme, a když budou sympatie, tak se domluvíme a zajdeme někam. Ty se ale budeš opalovat nahoře bez, tak jestli nejsi upjata:), určitě mi napiš;-)

Hledám holku, se kterou bychom se na sobě navzájem učili erotické masáže. Už jsem na nějaké takové byl, ale chyběla mi tam možnost ten dotek opětovat.

Ahoj na počátku hledám kamarádku a milenku v jedné osobě a vím, ze se nebudu bránit hlubšímu vztahu. Jsem jen unavený z ufňukaných lidi, kteří na mne přenáší odpovědnost za své životy a osudy. Měla bys být doteková, veselá...mladistvého ducha ... spíš intelektuálka. Na kráse mi nezáleží. Odpovím všem. Pavel,

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Brno
Muž | 47 let
Hodonín
Muž | 37 let
Praha
Muž | 54 let
Uherské Hradiště