Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaHlavní město Praha

Rád bych poznal štíhlou pohlednou ženu na navázání přátelsko-mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o posteli :-). Pokud by takový vztah postupem času přerostl ve vztah vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem VŠ, tmavé vlasy, hnědé oči, 190 cm (+ 20 cm, je-li to pro někoho relevantní údaj), rád čtu, dívám se na filmy, toulám se přírodou... Budu se těšit na případnou odpověď.

Ahoj ! Je zde dívka, žena, 25-42 let( můžeš být i zadaná) která hledá kamaráda - milence ? Milé rád Ti pomohu od všedních starostí a problémů příjemnou relaxací ve vířivce, posezení u dobré skleničky, můžeme spolu sportovat, nebo Tě mohu namasírovat. Jmenuji se Pavel 38 let, sportovní postava 179 cm a 82kg . Nabízím 100% zdraví a diskrétnost. Těším se na Tvojí odpověď. Krásný den přeje Pavel

Příjemný pohodový muž z Prahy se rád seznámí s příjemným protějškem, který nechce být doma přehlížena a ráda pozná někoho, kdo jí obejme a na koho se bude moci těšit .

Hledám pohlednou ženu mladší mého věku, minimálně kamarádku na cestování a trávení volného času. Praha a okolí do 100 Km. Vše je v mé režii, chci se bavit . Uvítám tvou vynalézavost v turismu a zábavě. Musíš mít na mě čas, a musíme si vzájemně respektovat své soukromí. Když nám to dobře půjde, třeba se něco změní když o to budeme stát. Oba se představíme fotem a pak se uvidí. Tak pojďme si užívat a rozebírat témata)))

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  31.5.2020

Ahoj, hledám (nejlépe) vdanou nebo zadanou kamarádku do 43 let, štíhlou, hezkou, otevřenou příjemnému dobrodružství. Jsem ženatý a nechci to měnit, takže nejspíš hledám jehlu v kupce sena. Pohledný, inteligentní, 180 cm, černé vlasy, sportovní postava, zbytek zjistíš, když napíšeš. Nenašla by se tu taková podobná? Rád bych dlouhodobé oboustranně příjemné kamarádství s někým, kdo je na stejné vlně. Heslo: nechci nic bořit, jen stavět:-)

Vzrušuje tě představa, že jsi zcela nahá gynekologické ORDINACI na vyšetřovacím křesle a pan doktor ti provádí velmi příjemné nestandardní gynekologické vyšetření, při kterém dostaneš třeba i orgasmus? Jsi-li 18-45 let, štíhlá, pak odepiš, k dispozici je vybavená ordinace, stačí se jen objednat. Vše diskrétně.

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  31.5.2020

Ozve se mi vdaná žena drobnější postavy, která by ocenila milenecký, ale přitom dlouhodobý vztah?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Praha
Muž | 37 let
Liberec
Muž | 53 let
Brno
Muž | 49 let
Praha

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  31.5.2020

Najdu přirozeně inteligentní parťačku pro zajištěného muže , která by chtěla vytvořit pohodový harmonický vztah na částečný nebo plný úvazek? Proč něco předem vymezovat a kategorizovat, pro začátek bude stačit, když nám bude spolu dobře:-) Inteligence, chuť cestovat, humor, velká vášeň a zdraví podmínkou!

Chci zadanou holku, nezávazně a diskrétně, vzrušuje mi to tak, jsem nezadaný. Můžeš mít u mě druhé útočiště, útěk z reality, nebo jen povyrazeni. Dělat co doma už neděláte, nebo jste nikdy nedělali. Fantazii se meze nekladou, ty klademe pouze my;) Odepiš s kontaktem na sebe, pošlu svou fotku.

MužNezávazně 42 let Praha

TOP  31.5.2020

Ahoj, taky hledáš kamaráda s výhodama? Jsem prý velmi sympatický, udržovaný s velkým smyslem pro humor. Nějakou dobu žiji sám a na stavu nechci nic měnit. Hledám jednu štíhlou ženu, nebo dívku k častějším schůzkám. Nejlépe zadanou a dlouhodobě.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Orlová
Muž | 33 let
Přerov
Muž | 31 let
Praha
Muž | 46 let
Havířov