Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : SeznamkaHlavní město Praha

Ty se hezky oblékneš, připravíš se na schůzku, já pro tebe poslu Uber, který tě odveze ke mě, uděláme si hezky večer a pak ti ho zase zavolám na odvoz. Takže ty mi teď na sebe napíšeš kontakt, já ti pošlu foto, když ti budu sympatický, pošleš foto i ty mě a domluvíme se... Můžeš jeden večer udělat něco vzrušujícího, já tě neodsoudim... Jsem single, takže nemusí jít jen o jeden večer, ale může;) Uděláš to?

Kino
Knihy
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Normální zdravý chlap hledá dámu na přátelství, příjemné chvíle spolu a občasný sex. Manželka je frigidní a život je krátký. Je mi 41, výška 190 cm. Neboj a napiš.

Tak kterou holku tu opiju a zneužiju?:-) Jestli si tu, protože se chceš odreagovat, zapomenout, nebo si jen užít, tak si na správné adrese. Jak se domluvime? Zvu tě na "sklenicku" ;-)

Jsem sympatický nekuřák 41/188, sportovec, udržované postavy s dobrou výbavou a výdrží. Chtěla bys ses pomilovat bez dlouhých řečí a psaní třeba i hned? Můžeme se domluvit i na častější schůzky. Pokud jsi štíhlé postavy a věku do 45let napiš. Zázemí i auto mám. Bez fin. nároků a možnosti vážného vztahu.

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  19.2.2020
Fitness
Lyžování
Cestování

Najdu přirozeně inteligentní parťačku pro zajištěného muže , která by chtěla vytvořit pohodový harmonický vztah na částečný nebo plný úvazek? Proč něco předem vymezovat a kategorizovat, pro začátek bude stačit, když nám bude spolu dobře:-) Inteligence, chuť cestovat, humor, velká vášeň a zdraví podmínkou!

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Máš chuť se bavit, smát se a užívat si života? Chybí ti mužská pozornost? Dokážeš ocenit výhody dobře zajištěného gentlemana ve středním věku (45)? Nehledáš vážný vztah, ale toužíš po občasných setkání bez většího zásahu do soukromí? Jsem inteligentní, vtipný, spontánní, hravý. 188cm / 85kg / hnědé oči, hnědé prošedivělé vlasy a velmi krátké vousy. Hledám štíhlou, hezkou a zajímavou ženu pro občasné schůzky ve dvou. Prosím o fotku, obratem zašlu svojí. ZN: Osobní setkání

MužNezávazně 42 let Praha

TOP  19.2.2020

Pozvu na kafe vdanou pohodářku, která nechce nic bořit, ale prostě už dlouho nezažila ten pocit, že je pro někoho výjimečná. Tak dlouho nepocítila něžné dotyky dlaní na svém obličeji a neměla vrásky od smíchu smíchu a bezstarostnou radost v duši. Napiš a poznej sympaťáka, který umí mile překvapit.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Brno
Muž | 41 let
Most
Muž | 47 let
Mělník
Muž | 47 let
Hodonín

Jsi studentka, školačka a chceš staršího kluka, který se o tebe bude starat? Nehledám flirt na jednu noc, ale něco dlouhodobého. Jsem v pohodě nezadaný a mám vše, co potřebuji a chci se bavit. S Tebou se chci bavit. Podnikneme něco? Napiš a probereme to…

Chci zadanou holku, nezávazně a diskrétně, vzrušuje mi to tak, jsem nezadaný. Můžeš mít u mě druhé útočiště, útěk z reality, nebo jen povyrazeni. Dělat co doma už neděláte, nebo jste nikdy nedělali. Fantazii se meze nekladou, ty klademe pouze my;) Odepiš s kontaktem na sebe, pošlu svou fotku.

MužNezávazně 47 let Praha

TOP  18.2.2020

Najdu tady milenku, akční, která o tom nebude jen psát?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Praha
Muž | 47 let
Praha
Muž | 42 let
Praha
Muž | 44 let
Brno