Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaHlavní město Praha

Vzrušuje tě představa, že jsi zcela nahá gynekologické ORDINACI na vyšetřovacím křesle a pan doktor ti provádí velmi příjemné nestandardní gynekologické vyšetření, při kterém dostaneš třeba i orgasmus? Jsi-li 18-45 let, štíhlá, pak odepiš, k dispozici je vybavená ordinace, stačí se jen objednat. Vše diskrétně.

Ženatý chlap , který je doma bex sexu a něhy hledá ženu která to má také tak..Pokud tu jsi a chceš to změnit ozvi se :-)

MužNezávazně 46 let Praha

TOP  30.5.2020

Pro kamarádsko-milenecký vztah hledám dominantní ženu z Prahy (45+) v jejíž přítomnosti bych si mohl osvobodit mysl tím, že bych plnil její nejrůznější přání a byl hračkou pro její potěšení. Prostě bych rád "vypnul" a věnoval se jen jí. Určitě mi nejde pouze o jedno setkání, ale o pravidelnější schůzky a rád bych, aby mezi námi bylo více než jen vzájemné sympatie.

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  30.5.2020

Zdravím Tě, jsi žena, kterou vzrušuje milování doprovázené rozumnými výprasky? Ráda dáváš, či dostáváš, nebo to chceš okusit poprvé? Tak se pojď seznámit a domluvíme se.

MužNezávazně 42 let Praha

TOP  29.5.2020

Ahoj, taky hledáš kamaráda s výhodama? Jsem prý velmi sympatický, udržovaný s velkým smyslem pro humor. Nějakou dobu žiji sám a na stavu nechci nic měnit. Hledám jednu štíhlou ženu, nebo dívku k častějším schůzkám. Nejlépe zadanou a dlouhodobě.

MužNezávazně 43 let Praha

TOP  29.5.2020

Mohu-li si vysnít kohokoli, sním o hnědooké tmavovlásce, báječné kamarádce s romantickou duší, smyslem pro humor a vášnivým srdcem, snad vdané nebo zadané, ... Najde se tu taková, na kterou se budu těšit? Nemusíme jen snít...

Reálnou ženu z Prahy nebo středočešku, nezávazné randění přes den, káva, pokec milování, vzájemná chemie nutná, najdu tě tady??

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
České Budějovice
Muž | 44 let
Brno
Muž | 47 let
Mělník
Muž | 45 let
Praha

MužNezávazně 43 let Praha

TOP  29.5.2020

Jsem ve ztahu, ale buhužel bez sexu, touto cestou hledám ženu ve věku 35 - 48 let, které moc chybí sex , stejně jako mě a chtěla si užít. Podmínkou je jen, abychom se scházeli anonymně u tebe doma. Mé foto ti zašlu až si budeme domlouvat setkání.

Ahoj, rád bych se seznámil s pohodovou sympaťandou s úsměvem na líci a s jiskrou v oku. Být spolu kontaktu, psát si, občas se vidět, ale nic nebořit.. Život se musí prožít, ne přežít.. Zn - Praha a střední Čechy.

Ahoj. Tak jsem si teď na idnes.cz udělal test o znalosti ženských genitálií. Jedna chyba z 11 otázek, to na chlapa asi ujde. :-) Proto honem spěchám sem, aby mne někdo obdivoval. Anebo aby se někdo zasmál:-D Hledám ženu, co se taky vyzná v genitáliích, má ráda humor, vymýšlení blbin a hledá cvoka na kamarádství, milenectví, vztah, seznámení. Řekněme tak 18-41 let, aspon 168-190cm, štíhlou, či normální postavu, klidně nezkušená, Bi, sub., rozvedená, cvok, ... Jsem 45/194/96 dost cvok, ale jinak OK :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Cheb
Muž | 44 let
Beroun
Muž | 45 let
Nymburk
Muž | 42 let
Litoměřice