Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaHlavní město Praha

Hudba
Fitness
Příroda
Výlety

Chceš zkušeného milence ? Takový který upřednostňuje uspokojení ženy. Jsem tady! 48 let sympatický Pražák s vlastním zázemím. Zdravý, inteligentní 180cm sportovec.

Hledám přitažlivou ženu, které tak jako mě, chybí vášeň, touha a vzrušení. Pokud bys chtěla poznat muže , který má dost často chut a nevadily ti diskrétní schůzky, mohli bychom prožít společně nějaké dobrodružství...

Ženatý chlap , který je doma bex sexu a něhy hledá ženu která to má také tak..Pokud tu jsi a chceš to změnit ozvi se :-)

Pro kamarádsko-milenecký vztah hledám dominantní ženu z Prahy (45+) v jejíž přítomnosti bych si mohl osvobodit mysl tím, že bych plnil její nejrůznější přání a byl hračkou pro její potěšení. Prostě bych rád "vypnul" a věnoval se jen jí. Určitě mi nejde pouze o jedno setkání, ale o pravidelnější schůzky a rád bych, aby mezi námi bylo více než jen vzájemné sympatie. Bohužel momentálně si lze pouze psát nebo volat, ale aspoň se více poznáme než se sejdeme někde u kávy nebo vína;o)

Ahoj, Jakmile vidím vysoké boty nebo podpatky s bičíkem stávám se velmi poslušným. Martin

Najdu přirozeně inteligentní parťačku pro zajištěného muže , která by chtěla vytvořit pohodový harmonický vztah na částečný nebo plný úvazek? Proč něco předem vymezovat a kategorizovat, pro začátek bude stačit, když nám bude spolu dobře:-) Inteligence, chuť cestovat, humor, velká vášeň a zdraví podmínkou!

Miluju uspokojovat ženu jazykem a rád bych našel takovou, které se toho též nedostává a má to ráda dlouho. Já šikovný, s výdrží a chuti si vzájemně užít. Ideálně dlouhodobý vztah.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Praha
Muž | 45 let
Nymburk
Muž | 46 let
Havířov
Muž | 48 let
Praha

Hledám vášnivou milenku!Ženu, nejlépe vdanou, která ví co chce a doma se ji toho nedostává.Jsem normální zdravý chlap 47/172 postavy takakorát.Hledám dlouhodobější milenecký vztah se štíhlejší ženou 30-45 let.Foto výměnou

Nekdy je fajn, si jen tak procistit hlavu...upustit paru. Zadny vazny vztah, jen kamarádství.. Mas to taky tak?

Dívky a dámy, jsem dobrá partie. Zn: mám droždí! Pište, rád se seznámím :D

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Praha
Muž | 48 let
Cheb
Muž | 47 let
Hodonín
Muž | 49 let
Praha