Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : SeznamkaHlavní město Praha

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  26.5.2020

Ahoj, hledam kocicku na nezavaznej obcasnej sex

MužNezávazně 55 let Praha

TOP  26.5.2020

55l malý, kulatý, ne zrovna výstavní typ ani dokonalý tady hledá baculku co je na tom stejně na nejen intimní vztah.nehledám dokonalost ani krásu a pokud ti stačí maličkosti jako třeba procházky, zmrzka, kafčo nebo občas na víkend mimo Prahu atd tak se pokud existuješ tak se ozvy:)na věku, postavě nezáleží:)na případné odpovědi odpovím až večer.více pokud tu někde jsi a ozveš se:)

MužNezávazně 49 let Praha

TOP  26.5.2020

Chceš zkušeného milence? Jsem tady! 48 let sympatický Pražák s vlastním zázemím. Zdravý, inteligentní 180cm sportovec.

Hledám dominantní bi kteří by že mne vycvicili jako ženu, otrokyni, , , na sexuální služby, , I třeba doma nahou na úklid bytu, , se vším všudy

Hledám chytrou, upravenou, zralou ženu, ideálně 45 - 50 +. Z Prahy či okolí. Na hezké chvíle, diskretní, dlouhodobé kamarádství, těšení se... Moc mi někdo takový chybí. Jsem ženatý, 50. Korona - krize končí, pojďme budovat naději, něco hezkého pro budoucnost.

Kamarádka na sex. Hledám štíhlou ženu, která sex doma moc nemá, anebo je sex doma úplně na nic, takže se nakonec dostala až na tyto stránky. Bylo by fajn se zase na někoho těšit.

MužNezávazně 53 let Praha

TOP  26.5.2020

Hledám víc než kamarádku na hezké společné zážitky bez narušení soukromí.Kultura, vycházky, dotknout se bez předsudků, dopřát si masáž, nebo jen pohladit po tváři plné úsměvů.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Liberec
Muž | 55 let
Praha
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 49 let
Praha

MužNezávazně 53 let Praha

TOP  26.5.2020

Muž 53 let, 189 cm, vyšší a urostlé postavy (menší bříško), vlasy nakrátko, pohodové povahy s kladným vztahem k tabáku rád pozná sympatickou a pohodovou ženu z Prahy, která je v ložnici submisivní...ideálně trvalý vztah.

Nejsem typický gay, ale mám moc rád hezký a příjemný vzájemný hrátky s mužskými genitáliemi rukou i pusou až ke krásnému vrcholu. Líbí se mi typově chlapíci s přírodním ochlupením, s vousy, strništěm a taky třeba s obřízkou a pěkně tvarovanými koulemi. Rád bych prožíval s jiným chlapíkem pohodu na vandru, na pěším a vlakovém výletě, u piva a dobrého jídla a občas to zpestřoval vzájemnou pěknou intimní radostí. To co někdy žena muži nedá nebo neumí dát, to mu dá jiný muž, který ví jak to udělat.

MužNezávazně 52 let Praha

TOP  26.5.2020

Nejlépe vdanou/zadanou sympatickou Pražačku, hl. ženatý galantní sympaťák se smyslem pro humor, pro občasné společné úniky ze stereotypu všedních dnů.*** In-line brusle, kolo, plavání, vodáctví aj.*** Dále vítán zájem o výlety, procházky, povídání u kávy, pikniky v trávě, angličtinu, společnou regeneraci těla i ducha aj. :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Česká Lípa
Muž | 50 let
Olomouc
Muž | 49 let
Liberec
Muž | 55 let
Praha