Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : SeznamkaBeroun

Rád se seznámím se starší, zralou ženou, která také hledá kamarádsko-milenecký vztah, založený na důvěře a vzájemné přitažlivosti. Líbí se mi ženy plnější postavy s velkými, klidně i povislými prsy, nejlépe nevyholené. Jsem štíhlý VŠ, 47 let, po rozchodu nyní nezadaný, což očekávám i od Tebe.

Jasně, že žádná nechce být druhá. Ale zas bys mi nemusela prát a vařit. :-) Nech si svoji volnost, ale zároveň můžeš mít někoho, komu nebudeš lhostejná. Kdo Ti nepoleze na oči, když na něj nebudeš mít náladu, nebo si naopak dokáže udělat čas klidně i přes noc, když budeš chtít usínat v objetí. Někoho, koho budeš zajímat i v době, kdy zrovna nebudeme spolu. Kdo Ti popřeje hezký den a otázku jak se máš nebude považovat za řečnickou. Buď trochu originální, klidně starší než já a ideálně nezadaná.

Jsem VŠ učitel a protože ctím pravidlo "co je v domě není pro mě", volím tuhle cestu. Kamarádky říkají, že vypadám dobře a jsem sympatický. Jenže nehledám životní partnerku ani milenku. Mým přáním je najít slečnu nebou mladou štíhlou ženu, která by se ráda nechala rozmazlovat hlazením, masáží a dalšími něžnostmi podle přání a sympatií. Nevadí nezkušenost nebo se stud něco takového vyzkoušet. I pro mě je to něco nového. Na nic netlačím, rád si popovídám s nějakou milou slečnu a uvidíme :)

Rád bych našel zralou ženu, na diskrétní milenecký vztah, které něco chybí, na schůzky, třeba se sejít na pumpě večer a dát kafe, popovídat. Pohledy, doteky, klidně si sáhni na větší silnější M, když by jsi byla milovnice šikovného jazýčku, nemusí být jen káva. Klidně se mi otevři, a já se dokonale přisaji, a jazýčkem ti udělám masáž až do konce;-) Mobilní jsem, 35 let, mladší vzhled, vyholený, hravý.

srdečně zdravím ženy vše mající až na jedno jediné :-)

Ahojky, jsem obycejny 38 letý hetero. Rád bych milého staršího, pohodového kamaráda kolem 50-65 let. Trochu dominantního, Děkuji Beroun, Příbram, Plzeň

ŽenaNezávazně 35 let Beroun

TOP  22.5.2020

Hledá se muž, který je sám, nebo ve vztahu který nefunguje a hledá prozatím kamarádku , milenku, na společné traveny čas ...ozveš se mi?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Praha
Muž | 57 let
Praha

Ahoj, hledam holku, ktera umi zazraky.

Kolo
Výlety

Nedávno jsem se přistěhoval do Hořovic. Hledám přítelkyni pro dlouhodobý přátelsko-milenecký vztah.

Dobrý den všem krásným dámám hledám královnu. Miluji latex pláštěnky kůže. Hledám spřízněnou duši.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 47 let
Praha
Žena | 49 let
Brno