Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaPlzeň

Jsem rozvedený pohodový zabezpečený chlap a nechci na tom nic měnit. Hledám dlouhodobý milenecký vztah bez narušení soukromí. Dávám přednost osobnímu setkání před psaním. Vzájemné sympatie jsou rozhodující.

Plzeň a okolí - normální chlap hledá normální ženskou k příjemným hrám, které doma nejsou. Diskrétní azyl mám. Rád bych delší milenecký vztah, který se bude dále rozvíjet. Chceš být opět rozmazlována?

Svobodný štíhlý hledá štíhlou dívku ženu i starší která je taky sama a má ráda osahávání celého nahého těla i bez sexu-dle dohody ve všech polohách jako já ale jsem na to sám-pomuzes mě? Zkusíme to spolu? Diskrétnost zaručena. Nemám žádné zkušenosti ale láká mě to a tebe? Budu se těšit na jakoukoli odpověď. Plzeň a okolí. Děkuji..

...máš ráda sex?...chybí ti někdo vstřícný a příjemný na plnění tvých nemravně krásně příjemných přání?...někdo kdo to má stejně rád jako ty a s kým bys mohla volně slastně , zdravě a nezávazně hřešit?....pokud ano, tak budu nesmírně potěšen když se mi ozveš....vyjdu ti ve všem vstříc...

Hledám ženu na nezávazný vztah zatím nic trvalého, čas možná ukáže , cítíš li to stejně ozvi se PS :důchodce nehledám takže cca do 50 ti let díky

Dominantní chlap hledá ženu se kterou bude dělat netradiční sex - kůže, latex, pouta. Ženu, která to chce pokaždé jinak, nebojí se říci, že chce něco zkusit a i říci, že to není ono. Líbí se ti sexuální hry, které si domluvíme. Azyl mám v Plzni. Jsem chlupatý po celém těle. Na tobě se mi bude líbit, když budeš mít jen vlasy a budeš hladce vyholená. Nehledám brutalitu, ale rafinovanost a uspokojení jinak...

Tímto způsobem si hledám štíhlou sportovně založenou kamarádku se kterou na chvilku zapomenem na to co se děje kolem nás.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Praha
Muž | 53 let
Brno
Muž | 49 let
Liberec
Muž | 47 let
České Budějovice

Svobodný, štíhlý, skromný hledá ženu i starší která je taky sama a ráda si mě vysvleče do naha nebo i něžně přiváže a může mě osahávat po celém nahatem těle ve všech polohách. Může napsat i pár. Láká to někoho? Uvítám dlouhodobý přátelský schůzky pouze u vas-bydlim s rodiči. Diskrétnost zaručena. Líbí se mě vše co je hezké a vám? Budu se těšit na jakoukoli otevřenou odpověď. Napíše mě někdo z PLZNE a okolí? Děkuji..

Rad bych poznal obyc zenu i s par kil navic hodnou slusnou i zadanou ktera postrada lasku nehu uspokojeni vek do 60let ja 50.175.90 s mensim briskem zadany plzen najdu te?

Rád bych našel milenku na nezávazný flirtík, psaní a sex. Šlo by to? Nic víc, nic míň!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Hodonín
Muž | 49 let
Šumperk
Muž | 49 let
Praha
Muž | 48 let
Cheb