Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka : okres Teplice

Dva muži hledají dámu, která má chuť na pravidelná setkání ve třech. Těšíme se na tvou radost a potěšení, mokrý klín, opakovaný orgasmus, uspokojení tužeb a přání tvého těla . . . Na věku a postavě nezáleží. Záleží jen na TVÉ chuti oddat se příjemným prožitkům. Těšíme se na na setkání u TEBE, kdy si těla budou spolu povídat... Teplice, Litvínov, Lovosice i širší okolí. Muži střední postavy.

Hledám pohlednou zralou ženu(třeba i v důchodu, nebo pár)jejíž partner ztratil zájem o: dlouhé líbaní a mazlení, prstíčkování a líz.ní a to oboustranné, milování...z celych svč pouze s časem přes den.Údajně se ženám líbím, jsem zadaný v milování doma nespokojený a neukojený, 55letý, 180 s hodně ............ takže byste byla spokojená. Více bysme mohli mejlem. Nemám nic proti milování ve třech, kdy by se on jen díval... Nejsem ani trochu bi, jen více náruživý. Věk není důležitý, naopak.

hledam ženu kterou bych oralne uspokojil muže byt i jine perverznosti boubelka vítana diskretne bez narušení soukromí

Je tu někde vdaná žena, která by chtěla okusit pravidelná něžná dopoledne? Menší poprsí vítáno.

Zdravi Jirka 51. hledam zenu v nadchazejicim vikendu s chuti na prijemny vecer. Budu se tesit. J.

Ahoj, mám rád když se dva smějí a neřeší problémy kterých má každý určitě dost, sport, výlety, někdy společně strávený víkend, prostě pohoda,

Hledám ženu, přítelkyni pro občasné zpříjemnění života. Žiješ sama a zatím na tom nechceš nic měnit, jen ti občas chybí mužský element? Odepiš, třeba se domluvíme. Jsem 55/189/89, VŠ, žiji single. Vše ostatní si můžeme povědět, až odpovíš. Přeji hezký den.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 28 let
Hradec Králové
Muž | 43 let
Zlín
Muž | 43 let
Brno
Muž | 44 let
Praha

Tělo je nástroj slasti... Rád ho ladím a zdokonaluji se ve hře na něj.

Hledám kamarádku, popovídat u kavča a pak se uvidí.

Hledám hezkou štíhlou ženu dívku na nezávazné diskrétní něžné milování dlouhodobější vztah vítán..budu si tě rozmazlovat..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Poděbrady
Muž | 53 let
Brno
Muž | 69 let
Příbram
Muž | 26 let
Plzeň