Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : okres Ústí nad Labem

Hledam vasnivou panicku na sex v mini a lodickach

Blondýna z Ústí hledá "kamaráda" na tajná písmenka, krásné chvilky u kávy,na procházky,na dopolední chvilky neřešení...já 46/166/70.........ty věk 45-55,výška nad 175cm,občasná volná dopoledna,působící v blízkém okolí Ústí.............sluníčko už snad bude,nálada romantická....tak to zkusíme?

Hledá se maximálně submisivní slečna, žena na ukojení všech mých choutek.. poslušnost a poddajnost nutné!

Hledám nezadaného kamaráda - přítele v jedné osobě,ve věku 40--50 let,vyšší postavy k občasným schůzkám v dopoledních hodinách. Vy co hledáte pouze sex,nepište.Hledám i něco víc.Zajít na kafe nebo si vyrazit na výlet.Pokud si budeme rozumět trvalému vztahu se časem nebráním.

Snad ještě si můžeme v životě dopřát nějaké ty radovánky. Nic nebořit a trošku si užít? Prosím jen diskrétně. P.S. Taky super masíruju :)

ahoj, je zde žena s chutí a nechce se jí sedět doma ? a má i chutě ? budu se těšit. Jirka 51 Ustecky kraj

PANÍ, SLEČNA NA PSANÍ SI O FANTAZII A TAJNÝCH TOUHÁCH? VŠE DOVOLENO...

Hledám čubičku k její výchově, panenku pro svoje potěšení a její disciplínu, subinku, která mi bude říkat Pane, věřit mi, respektovat a poslouchat mě a má rozhodnutí, subinku pro moje perverznější choutky (vše po domluvě).Nejsem dominant začátečník ani sobec, nezapomínám i na touhy mojí subinky, nejsem sadista, bití do krve a více už není moje liga. Nehledám partnerský vztah, vše bez fin. nároků.Pokud hledáš dominanta, ozvi se mi.

Chceš se uvolnit a odreagovat od všedních záležitostí? Neváhej a ozvi již ženě samotné zralé. Uvolním Tě příjemnou masáží a dál co si budeš přát?Jen muži nad 50-65 i více.A vše diskrétně 100% čistota,důvěra:)

Hledam pritelkyni,lasku. Zajdeme na rande?