Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka : Hradec Králové

Líbilo by se Vám mít doma, namísto partnera (manžela), svého vlastního osobního sluhu? Na práci, ponižování, tresty atp? Jste neobézní? Na veřejnosti bychom předstírali, že jsme rovnocenný, záviděníhodný pár, ale za dveřmi vstupní haly by bylo mé místo na kolenou u Vašich krásných nohou. Myslím, že pro pohlednou, dominantně zaměřenou ženu, by byl takový typ vztahu docela přínosný pro její pohodlí. Jinak jsem ale přiměřeně sebevědomý

Pohledný pohodář hledá milenecky diskretní vztah s ženou.Na věku nezaleží.Já 35let 180/70, hnědovlasý.Pokud jsi z HK nebo okoli a máš na mě chuť, tak se ozvi??.

Hledám dívku pro kamarádsko-milenecký vztah. Více záleží na naší domluvě ;)

Ahoj, hledáš kamaráda, milence? Schází ti doma pochopení, obejmutí, sex? Chceš se na něco těšit, něco zažít a při tom nechceš narušit rodinu? Pokud ano, jsme na tom podobně. Jsem normální chlap do nepohody. Nehledám sex na jednu noc! Hledám kamarádku, milenku pro dlouhodobý vztah, ve kterém nám bude příjemně a zároveň nezboříme to, co máme. Pokud to tak cítíš, ozvi se.

Ahoj, najde se zde žena na občasné úniky ze šedivé reality a nudného stereotypu ? Výlety do přírody, občas si spolu zajít na víno nebo kávu a jiné koření života :) Nehledám jenom milenku, ale i kámošku se kterou si můžu povídat, smát se i mlčet a dívat se na hvězdy.

Ahoj hodný kluk dočasně na vozíku hledá z Hradce Králové zklamanou, hodnou dívku co hledá kamaráda i víc:napíšeš?

Ahoj kluk v ID hledá z Hradce Králové ženu i starší která hledá potěšení s orgasmu

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 39 let
Praha
Žena | 69 let
Hlučín
Muž | 38 let
Praha

Láká mne experimentovat, trochu lehké perverze, chci tě ovládat, ale i být ovládán. Chceš zažít taky podobné vzrušení a při tom udržovat vztah v diskrétní rovině?

Chtěl bych říct, že jsem něčím výjimečný, ale zdá se mi, že ve zdejší sortě lidí by mohlo stačit říct, že jsem normální. :D Jsem komunikativní, otevřený a optimista, protože kdybych nebyl, tak bych nevěřil, že Tě tady můžu najít.

Rád bych se seznámil s fajn ženou na fajn popovídání, flirt a milování .. prostě takový příjemný útěk od každodenních starostí. Věk, vzhled není rozhodující... záleží na jiných věcech, mimo to každá žena je nějak krásná..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 39 let
Praha
Žena | 69 let
Hlučín