Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka : Pardubice

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Jsem prý atraktivní, inteligentní, vtipný, zajištěný, zkušený, otevřený všemu, v nejlepších letech. Hledám slečnu, dívku, nebo i paní na hraní. Nezkušenou, zkušenou, zkušenější, než jsem já, je to jedno. Nehledám vážný vztah, nejsem rodinný typ, ačkoli kdoví, co může a nemůže být... Chci zážitky a dobrodružství. Zdraví a diskrétnost jsou samozřejmostí. Jsem romantik, seznámení u večeře nebo skleničky je nutností. Diskrétnost a zdraví beru jako samozřejmost. Foto a vice info výměnou.

Hledám kamarádku na vše hezké, nejlépe s fotkou, pokud jsem tě alespoň trochu zaujal, tak se ozvi

Dva ženáči středního (nejlepšího) věku (VŠ, sportovních postav) vyhlašují konkurz na dvě volnomyšlenkářky na společný večer (noc) na horské chatičce o prodlouženém víkendu v půlce srpna. Prosíme jen "seriózní" nabídky.

Už mě fakt nebaví se o to doma doprošovat. Jestli jsi na tom podobně, tak bych navrhoval občasné schůzky v mileneckém azylu dle možností.

Hledá se báječná ženská na diskrétní vztah. Nebudeme spolu řešit problémy ohledně partnerů, dětí, rodiny, atd.. Občas se sejdeme v mileneckém azylu a užijeme si příjemné chvíle ve dvou.

Hledám kamarádku s výhodou

Ahoj hledam zenu na dlouhodoby milenecky vztah co ma rada dole vybavenejsi. Pardubice a okoli.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Žena | 69 let
Hlučín
Žena | 46 let
Praha
Muž | 57 let
Třebíč

Nějaká sympatická dívka, žena na nezávazný občasný sex? Sympatický, pohledný muž 43 let.

Hledám ženu která má ráda lízačku a případný sex s fajn sympatickým mužem, třeba i častěji.

Máš manžela, jsi šťastná, nechceš o to přijít, ale chceš ještě něco vyzkoušet, zažít vzrušení, máš fantazii, ale doma to nejde? Nebo doma už to nejde? S manželem budeš mít pěkné stáří, ale ještě nechceš se sexováním přestat? Slibuji naprosto diskrétní dlouhodobý vztah. Chybí ti pocit, že po tobě ten druhý touží? Jsme na tom stejně. Fotku dopředu nechci. Sympatie rozhodnou. Kafe ve městě nic neznamená. Sex na první schůzce rozhodně nechci. Odpovězte jen pokud to myslíte vážně..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 40 let
Praha
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 47 let
Mladá Boleslav