Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : okres Pardubice

Hledá fajn kamarádku,milenku na krásné společné chvíle plného sexu.Rád jezdím aute podnikám často výlety,jsem normál pracujiící chlap jen je potřeba vybočit ze stereotipu.Vše bez narušení soukromí.Ozve se nějaká dívka,žena?.

Proč hledáš..proste napis??

Jsem štíhlý 27letý a jsem v dlouhodobém vztahu a hledám nějakou milou duši na povídání, třeba i něco víc, kdo ví?. Tvůj věk pro mne není rozhodující. Pokud tě to zaujalo, pak napiš, uvidíme :)

Ahoj, jsi doma zanedbávaná a chybí Ti sex, i vlídné pohlazení, mít se na koho těšit, ale ve svém vztahu nechceš nic měnit? Zajdeme jen na kafe a trochu se poznáme? Foto mám v galerce, další (civilní) rád pošlu. Stačí se jen domluvit. Jsem i motorkář, a rád Tě svezu. Prosím jen ženy, pánové prominou.

Někdo na kávu?

Hledám sympatickou kamarádku s výhodou(třeba i časem více),na společné volné chvíle,posezení,výlety i mazlení,nejlépe PU,HK a okolí.Já,pohodář bez závazků....

Nikdy neříkej nikdy,nikdy není pozdě.

Taky bys ráda občas vybočila z každodenního stereotypu bez narušení soukromí? Tak se mi prosím ozvi a zkusíme s tím něco udělat.

Muž Bi, hledá trochu jarního vzrušení v přírodě nebo v autě.. doteky, O, A s ochranou....vše je o domluvě.Pardubice

Je tu dívka či mladá žena, která si nechá ústy laskat klín? Možná drobná výpomoc nebo i bydlení.Zavřít