Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka : okres Prostějov

Chtěl bych tímto inzerátem najít pohlednou kamarádku (na déle trvající vztah), které v životě chybí nejen obyčejný sex, ale ráda by si zkusila veškeré zajímavé věci, které se týkají celé této oblasti. Hledám sportovně a eroticky založenou nekuřačku, ženu ve věku 25 - 40 let (jen Prostějov a blízké okolí), jenž by se chtěla seznámit se zajímavým starším mužem na úrovni (190 cm - bez vousů, nekuřák s velkým smyslem pro humor i erotično, stále aktivně sportující).Bez finančních nároků z obou stran !

Ahoj, rád se seznámím se sympatickou ženou k přátelství. Nehledám pouhý úlet, ale trvalejší přátelství ke zpříjemnění si volného času. Ve volném čase se sejít v příjemném prostředí popovídat si, popřípadě společně něco i podniknout ( kultura, wellness výlet ...), ale i vášnivě se milovat.

Hledám dobrou kamarádku která by se chtěla semnou seznamit a schazet. Ozves se mi? Jsem sam. Zázemí mám. Dlouhodobě hezký vztah.

Najde se atraktívní zadaná žena /není podmínkou/ do 45 roků k občasným schůzkám z PV. Trvalejší vztah.

Hledám ženu, kterou již neuspokojí jen klasický sex.

Ahoj. Přistěhoval jsem se do Prostějova . Jsem tady krátce. Nikoho tu neznám. Rád bych našel dobrou kamarádku která by se chtěla semnou seznamit a schazet. Vše je o domluvě. Pohledný, štíhlý, zdravý. Zázemí mám. Ozeš se mi.? Prostějov A okolí. Těším se na tebe.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 21 let
Praha
Muž | 44 let
Mladá Boleslav
Muž | 42 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Muž | 24 let
Hradec Králové