Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : SeznamkaOstrava

Ahoj, najde se tady zaneprázdněná nebo zadaná příjemná, inteligentní, komunikativní, upřímná a sympatická žena ( kamarádka), k občasným nezávazným diskrétním schůzkám, která ví co chce, hledá a touží prožít pěkné okamžiky, zapomenout na denní starosti, má chuť se těšit na další poznávání třeba u kávy, večeře, na horách, při sportu, nebo jen tak. Budu se těšit na Tvoji odpověď a v případě sympatií na vzájemné poznávání.

Najdu zde kamarádku, na kterou už jde taky jaro, ačkoli je pořád únor? Která by si chtěla denně povídat s milým a veselým zadaným kamarádem a občas se diskrétně sejít a "něco" podniknout? Kdyby měla kamarádka smysl pro humor, uměla se bavit na jakékoli téma a nebyla zrovna ledová královna, bylo by to super. Více toho už nepotřebuji. Nehledám Barbie, Ty nehledej Kena - jsem sice normální mužský, ale uhlazený hezounek, co se promenáduje po molu, nejsem :)

Hledám pohlednou vdanou milovnici punčoch a podpatků na nezávazné setkávání v pracovní dny.

Rád se seznámím zatím s kamarádkou na výlet do přírody, společné večery, povidání, mazlení, milování a uživání si hezkých chvil. Jestli si obyčejná, férová, bezdětná, netetovaná, nekuřačka, tak budu rád když napíšeš. Jsem svobodný, nezadaný, pry sympatický, bezdětný, nekuřák, 38let, 179cm vysoký s čistým bytem ve kterém bydlím sám. Jsem nepromiskuitní proto hledám také nepromiskuitní holku jelikož na zdraví mi záleží.Nabízím a požaduji slušnost, čistotu a zdraví. Foto mohu poslat. Jen bez fin.požad.

Ahoj, hledám na nezávazný sex zdravého kluka do 25let, který má obřízku, nebo o ní také uvažuje, zatím jsem nenašel. Ozvi se.

Ahoj, touto cestou hledám nějakou ženu, se kterou bych přišel na jiné myšlenky v každodenním stereotypu. Máš to taky tak? Jsem pohledný, vyšší postavy, ani tlustý ani hubený, nekuřák, se zájmem o občasné zakázané ovoce. Pouze diskrétně bez narušení soukromí. Čekám na tebe

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Praha
Žena | 49 let
Brno
Žena | 40 let
Praha
Muž | 33 let
Přerov

Hledám staršího diskrétního kamaráda. 60+

Hledám sympatickou ženu pro dlouhodobý kamarádský vztah s výhodami.Prosím jen nezadanou.30-45 let.Já 173cm 70kg 30let.Pohledný sympaťák.

Ahoj mazlivá neuspokojená ženo, ráda bys pohlazení, něžné mazlení, či řádnou divočinu a ve tvém vztahu to už dávno nefunguje ? Přiznej si konečně realitu, přestaň se tím už trápit, řešit neřešitelné, co stejně nezměníš - nabízím diskrétnost, serióznost, úroveň, potěšení těla i ducha, vlastní voňavé zázemí v Centru Ovy a tam prožívání spousty báječných zážitků, tedy nečekej, neváhej a napiš = budeme si to spolu krásně vášnivě užívat.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 40 let
Praha
Žena | 38 let
Praha