Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka : Ostrava

Můj inzerát je dost netradiční.Hledám osamělou (i věřící) dívku či ženu, která touží žít s klínem dlouhodobě REÁLNĚ uzamčeným v páse cudnosti. Ať již z důvodů své víry, svých sexuálních selhání (masturbaci atd), za trest nebo z jiného důvodu. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče se vším, co to obnáší. Jako klíčník Ti pak umožním jen hygienu pod dozorem, ale žádnou sexuální stimulaci. Více je na vzájemné dohodě. Prosím jen vážné zájemkyně, které cítí, že se musí touto cestou vydat.

Chybí Ti doteky a pohlazení?..chceš nezávazný vztah, jehož závaznost je v tom příjemném a a očekávaném?

Hledám ženu na pravidelné schůzky, nejlépe Ostrava a okolí. Zdraví a důvěra na prvním místě.

Chci ať se mi ozve holka, co by chtěla být vystříkaná cizím mužem. Prostě nezávazný sex, 2 schůzky a dál uvidíme.

Večer, koukáš na telku....nebo cosi čteš.....není to nic moc, co....co s tím tak něco udělat?

Ahoj, žiji, jo, ale není to tak úplně ono.....chybí kamarádka, pro milé slovo, přítelkyně, pro hezké chvíle...pokud to cítíš stejně, napiš, rád Tě poznám...

Ahoj mazlivá neuspokojená ženo, ráda bys pohlazení, něžné mazlení, či řádnou divočinu a ve tvém vztahu to už dávno nefunguje ? Přiznej si konečně realitu, přestaň se tím už trápit, řešit neřešitelné, co stejně nezměníš - nabízím diskrétnost, serióznost, úroveň, potěšení těla i ducha, vlastní zázemí v Centru Ovy a tam prožívání spousty báječných zážitků, tak nečekej, neváhej a napiš, budeme si to krásně spolu užívat.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 40 let
Praha
Žena | 46 let
Rakovník
Muž | 41 let
Praha

Hledám zkušenou dámu, která by se chtěla občas po škole sejít

S jistých důvodů, bych rád navázal přátelský-milenecký vztah s ženou, která je vdaná, a chybí ji milování, případně je sama, a nevadilo by jí že jsem ženatý.Jsem zdravý stále pracující vitální, rád jezdím autem a chodím ve volnu do přírody.Více snad ve vzkazech, pokud ovšem bude zájem.

Ahoj, jsem sympatický 31letý inteligentní muž italského typu, sportovní postavy, nezadaný a nekuřák s vlastním zázemím, který hledá inteligentní a sebevědomou ženu ve věku 20-40 let na občasné schůzky. Může být i zadaná. Vzájemné sympatie rozhodnou. Tak zkus napsat pár řádků a uvidíme ... :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Brno
Žena | 46 let
Praha
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 39 let
Praha