Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : SeznamkaHranice

Kino
Fitness
Příroda
Výlety
Vaření

Ahoj dámy, slečny a ženy. Nehledám hned vážný vztah jelikož se pořád snažím vzpamatovat z toho předešlého. Cítím se být ale sám a rád bych to změnil. Chybí mi druhá polovička kterou bych si hyčkal a rozmazloval. Jsem normální chlap který se umí postarat o své děti i o celou domácnost se vším všudy.

Štíhlá žena, nemusela by kouřit, se vztahem spíš k přírodě a klidnému životu s odrostlými dětmi a bez potřeby si něco dokazovat? Je to utopie nebo by se taková našla a myslela to vážně?

Stojím na rozcestí a chci se dívat do zářivé budoucnosti s něžnou, inteligentní, sympatickou, vášnivou, romantickou ženou. Pohlednou dívkou, která se bude těšit na každou chvilku, která se dá společně trávit líbáním, procházkami, kulturou, cestováním nebo jen tak úplně obyčejným povídáním. Být partnery a současně se necítit svázaní, mít i svůj prostor

Zadaný ale v něžnostech opomíjený 45 letý, hledá holku, ženu na mazlení líbání milování ve věku 35-60 let. Já 180/94. Ale už nevěřím, že se tady dá najít spřízněná duše. Hranice, Přerov, ValMez, Odry, NJ okolí. Mívám čas hlavně v dopoledních hodinách. Petr.

Zralou ženu ve věku Od 55 do 65 let, hledá vysoký, výkonný milenec. Pravidelně uspokojím tvoje potřeby dle tvých představ.

Ahoj, je mi 30 let.najde se zde žena do 40 let, na nezávazné schůzky bez narušení soukromí. Napiš

Jmenuji se Martin, našla by se žena na přátelský vztah, dítě není překážkou, více ve zprávách,

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Žena | 40 let
Praha
Žena | 47 let
Praha
Muž | 37 let
Praha

ahoj hledám fajn kluka odkudkoli z Moravy, je jedno opravdu odkud jsi, je tězke najit někoho... ale max do 30 let, bez vousu, ne holohlavého, měl by jsi byt štíhlý, mám rád slipové plavky(foto mám v profilu), (hrátky pod vodou, ze srandy zápas v plavkách, breathplay, mazlení, líbání, an*lek)....zajedem na bazén se potápět ?

Ahoj dámy. Je zde mezi Vámi žena , která se cítí osamocena a nedoceněna? Nejlíp zadaná, ale není podmínkou. Na věku nezáleží. Nehledám modelku a nemám vysněný ideál. (moc boubelatí holky mně ale nepřitahují). Nabízím kamarádsky vtah-nezávazný, plný něhy, vášně a splněných tužeb, či tajných snů. šíleně rád dělám o r á l e k a miluji ženské orgasmy. Chci se na Tebe těšit a cítit, jek se mi chvěješ v náručí. víc info v meilu… ptej se aj rád odpovím...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 47 let
Praha
Žena | 49 let
Brno
Žena | 40 let
Praha