Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka

Hudba
Fitness
Příroda
Výlety

Chceš zkušeného milence ? Takový který upřednostňuje uspokojení ženy. Jsem tady! 48 let sympatický Pražák s vlastním zázemím. Zdravý, inteligentní 180cm sportovec.

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  31.3.2020

Rád bych se seznámil se štíhlou pohlednou ženu na navázání pro obě strany příjemného mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o sexu. Kdyby takový vztah postupem času přerostl ve vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem 190 cm vysoký (+ 20 cm), VŠ, štíhlý, svobodný. Rozkoš partnerky je pro mne na prvním místě. Budu se těšit.

MužNezávazně 36 let Brno

TOP  31.3.2020

Ahoj, jsem 35ti letý muž a hledám Tebe! Nosíš ráda legíny a sexy oblečení? Nakupuješ ráda? Hledáš milence? ;-)

MužNezávazně 54 let Brno

TOP  31.3.2020

Hledám ženu na milenecko-přátelský vztah z jižní Moravy , která má mokrý orgasmus. Rád takovou poznám osobně. Budu se těšit na odpověď.

Muž 66 let rad pozna ženu baroknich tvaru na hezke mazleni.Stav a věk nerozhoduje jen odvaha.Praha zapad a okoli.

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  31.3.2020

Mám rád zda se věci říkají na plno a na rovinu. Takže !! Jsi sama, nebo zadaná, ale nehodláš na tom nic měnit, ale přeci jen Ti něco schází ? Hledáš odreagování, relax ve vířivce, vzrušující masáž a postelové hrátky ? Jsi dívka, žena 20-42 let ? Jmenuji se Pavel 38 let, sportovní postava 179 cm a 82kg. Zaručuji 100% zdraví a diskrétnost. Těším se na Tvojí odpověď kde si povíme více. Krásný den přeje Pavel

Ahoj. Hledám mladou, hooooodne mladou holčinu na dovádění. Nebuj napsat určitě se domluvíme. Těším se. M.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 49 let
Brno
Žena | 29 let
Brno
Muž | 22 let
Brno

MužNezávazně 38 let Praha

TOP  31.3.2020
Hudba
Bruslení
Výlety
Vaření
Zvířata

Já...z Prahy...179cm pracující mimo ČR v zemi pralinek, prostě chlap co je zlehka střelenej, hraje hokej, má rád plzeň a svého čtyřnohého kámoše. Vím co chci a zatím si jdu i přes lidský hyenismus.Raději osobní setkání, než nesmyslné tlučení do klávesnice. Prosím baculky a studentky jenž obětavě dávají nožky od sebe za příspěvky ke studiu, ať ušetří čas mě i sobě zvládám to sám když je třeba.Foto přes email.

MužNezávazně 54 let Brno

TOP  31.3.2020

Hledám ženu štíhlé postavy s krásnou rouškou, která by nevydržela dlouho 2 metry ode mne. Ale tajně. Chi

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  31.3.2020

Miluju uspokojovat ženu jazykem a rád bych našel takovou, které se toho též nedostává a má to ráda dlouho. Já šikovný, s výdrží a chuti si vzájemně užít. Ideálně dlouhodobý vztah.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Praha