Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 36 let Praha

TOP  19.8.2019
Kino
Hudba
Příroda
Výlety
Zvířata

Hledam tu holky na nezávazny flirtováni. Jsem muž žijíci v praze původem z Turecka. Rad strávim čas někde venku než zůstat doma ve volném chvíly.

MužNezávazně 32 let Praha

TOP  19.8.2019

Hledám starší ženu, na dlouhodobější vztah, který bude založený na společných zážitcích a užívání si života. Akční ženu, kterou nebaví sedět doma na zadku. Vykouzlím ti úsměv, začneš se těšit na každý nový den a opět poznáš, co to znamená vášeň. Pojďme zažít nová dobrodružství ať už denní nebo noční :)

Hledám kamarádskomilenecký vztah. Občas si zajít do kina, divadla, koncert či dobrou večeři, výlety a i krásné milování. Já štíhlý nekuřák od Č. B. Ty, štíhlá žena drobnější postavy z širokého okolí.

Hledám ženu, kterou bych orálně uspokojoval. na věku a postavě nezáleží.

Obvykle okravatěný, obyčejně osobně okouzlující, obdařený občan očekává odpověď od omamné osobnosti (ona) ohledně období okouzlujících okamžiků. Obešli osobu ochotnou obeznámení obratem!

MužNezávazně 33 let Praha

TOP  19.8.2019

Mladý sportovec hledá holku 40+ k diskrétním schůzkám ... mám slabost pro dospělé ženy a nevím jakou jinou cestou se s takovou seznámit. (foto pošlu obratem).

MužNezávazně 37 let Praha

TOP  19.8.2019

Rád bych mezi vámi našel ženu, která stále ví, co znamená být ženou. Je svá, rafinovaná, zná sama sebe, nechybí ji vášeň a živočišnost. Ženu, která prahne po vídání se příjemným mužem, který v ní bude vyvolávat pokušení, vnitřní neklid, dráždit její smysly, ale přesto se k ní chovat jako k dámě. Pokud tedy hledáš muže, se kterým můžeš být zcela svá, otevřená a plnit si s ním svá přání, tak pojďme zjistit, zda hledáme jen druhého.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 40 let
Praha
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Muž | 40 let
Praha

hledám ženu/dívku, která má ráda fisting a jiné lahůdky, nebo to chce zkusit... já VŠ, spolehlivý, čistotný, velkorysý... Brno a okolí vzájemná úcta a vyjít si vstříc

Hudba
Příroda
Zvířata

Rád bych poznal příjemnou ženu z Plzně do 55 let, normální postavy, pro přátelský a milenecký vztah bez narušení vlastního soukromí. Diskrétně a s úsměvem. Najdu Tě?

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  19.8.2019

Pro občasné schůzky hledám pohodovou zralou (45+) ženu s fantazií, která sní o tom být v roli dominantní dámy a nechat si plnit svá, třeba i neobvyklá, erotická a sexuální přání. Pokud po něčem takovém toužíte, budu se těšit na Vaši odpověď.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 40 let
Praha
Žena | 39 let
Praha