Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Rád bych se seznámil se štíhlou pohlednou ženu na navázání pro obě strany příjemného mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o sexu. Kdyby takový vztah postupem času přerostl ve vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem 190 cm vysoký (+ 20 cm), VŠ, štíhlý, svobodný. Rozkoš partnerky je pro mne na prvním místě. Budu se těšit.

Hudba
Fitness
Příroda
Výlety

Chceš zkušeného milence ? Takový který upřednostňuje uspokojení ženy. Jsem tady! 48 let sympatický Pražák s vlastním zázemím. Zdravý, inteligentní 180cm sportovec.

Ahoj, jsem 35ti letý muž a hledám Tebe! Nosíš ráda legíny a sexy oblečení? Nakupuješ ráda? Hledáš milence? ;-)

Ahoj, co ti říkají slůvka vášeň neha a nekonečná hravost mazlení a rozkoš? Žena má vždy přednost jsem štíhlé postavy strednch let.183cm On 19 cm.Jazyček hravý.Rád lížu.Prstíkama hledaní bodu G.Povozit na konička a hezky ze zadu kroužit. Ferové diskrétní jednání.Hezký. den.

Co takhle si splnit svá třeba i tajná přání? Nezávazně ale naplno. A těšit se na sebe. Co Ty na to?

Muž, kterého baví BDSM a submisivní role, 28 let, hledá dominantní ženu (cca 23 - 50 let) z Brna a okolí, která ho přijme do služby jako sluhu. Nabízím absolutní poslušnost, spolehlivost, oddanost, nadšení pro věc. Mám povahu aktivního submisiva, který je připraven aktivně plnit touhy a přání, velmi mě vzrušuje podřízenost, možnost sloužit obsluhovat svou paní, nebráním se trestům. Největší odměnou je pro mě spokojená paní. Prostory i potřebnou úctu mám.

Velmi sympatický muž 41 roku 181/75 hledá někoho na erotické dopisování.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 22 let
Brno
Muž | 41 let
Most
Muž | 28 let
Brno
Muž | 31 let
Frýdek-Místek
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Kolo
Fitness
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj, mám rád kontrasty a pestrost. Proto mě asi baví i hry DOM/SUB a BDSM. Pokud budeš mít chuť, rád tě poznám. Můžeme si jen hrát. Nebo půjdeme na večeři, donesu ti květiny, otevřu dveře od auta, v restauraci přisunu židli (nebo ti ji přisunu doma poté co uvařím) ... ale pak si budeme hrát … budeš má čubička, poznáš na svém zápěstí kožená pouta, naplácám ti na zadek holou rukou nebo důtkami, budeme používat různé hračky, připoutám tě k posteli … a budeme si užívat poznání a vzájemné chvíle ….

Pohledný, ve všech směrech zajištěný svobodný muž, hledá sympatickou, štíhlou přítelkyni, na občasné setkávání, a užíváni si všeho příjemného, co život nabízí

Nabízím relaxaci při masáži s možností příjemného zakončení ;-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Hodonín
Muž | 55 let
Praha
Muž | 35 let
Praha
Muž | 45 let
Praha