Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Ahoj, hledám muže na sex, na věku a vzhledu mi až tak nezáleží:) Důležitá je diskrétnost. Nechci žádné dlouhé seznamování, jen napiš a jdem na to:)

MužNezávazně Praha

TOP  20.7.2019

Jsem mladý nezkušený mladý chlapec, který by chtěl něco naučit ohledně sexu, nejsem žádný Arnold, ale i tak mám sílu i dokážu být něžný

Ahoj, hledám kamarádku na pokec o všem možném i nemožném. V případě sympatií klidně i na občasné pomazlení :) Kdyby si chtěl někdo povídat o polyamory vztahu, také to uvítám, dost mě toto téma zaujalo :)

Ahoj. Starší muž co by se nabídl jako pokusný objekt? Je mi 20 a chci zkusit někoho orálně uspokojit, zkušenosti nemám, ale co bude chybět na umu, vynahradí ochota a chuť, jestli bych polkl nebo ne si rozmyslím během toho.Pokud bude v náladě a s chutí, může oplatit, na to jsem také zvědavý.Zatím to vidím jen takto jednorázově, ale když tomu přijdu na chuť, můžeme pokračovat. Ideálně v nočních hodinách s dojezdem kousek za Prahu, můžeme u tebe v autě, nebo si troufneme po tmě ven..?

Ahoj, je mi 23 a hledám zde mladou holku na mazlení ale i na kamarádství. Nejsem moc zkušený i ty nemusíš být zkušená :-) Zlínský a Olomoucký kraj :)

MužNezávazně 24 let Brno

TOP  20.7.2019

Hledám ideálně výrazně starší ženu z Brna na pravidelné schůzky plné pěkného sexu. Já štíhlý, 180 cm, 23 let. Fotku rád pošlu :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 21 let
Praha
Muž | 22 let
Praha
Muž | 24 let
Praha

Najde se tady další zralá panička, která by si chtěla užít s mladíkem?

Rád se s tebou seznámím. Napiš, třeba si budeme rozumět.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 21 let
Praha
Muž | 24 let
Praha
Muž | 22 let
Praha