Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 27 let Brno

TOP  17.10.2019

Hledá se dominantní žena, 22-55, která se zajímá o výchovu submisivního muže v poslušného otroka, a přijala by muže, který je schopen se jí dokonale podřídit. Hledám tvrdší výchovu, výprasky, pás cudnosti, disciplínu, službu paní (úklid, masáže, obsluhování při jídle, atd.), ale zároveň i zodpovědnou Paní. Jsem VŠ, pracující, vyšší, štíhlé postavy, velmi poslušný, který by své Paní rád sloužil po všech stránkách. Nenabízím ale finanční otroctví, ale vše ostatní ano. Jen reál. 100% vážný inzerát.

Vím, že je nás tu jak mravenců, ale zkusím. Hledám normální obyčejnou sympaťandu zhruba v mým věku, která se chce bavit, užívat život, kecat o blbostech... prostě si užívat všechny radosti života ve dvou. Nevím jestli tady najdu něco víc, ale kdo ví. PS: fotky si klidně vyměníme ve dvou :-)

MužNezávazně 21 let Praha

TOP  18.10.2019

Hledám holku (nejlépe mladší než já), která je ještě panna.

Ahoj, je mi 26 let a toužím po slečně/ženě z Ostravy a MS kraje, která by chtěla být pravidelně uspokojována ústy či rukou, často a dlouze. Ty nebudeš dělat nic, jen si užívat - miluji to, baví mě to. Bez nároku na sex. Nezáleží tolik na věku, jako na zdraví. Zachování soukromí samozřejmostí.

MužNezávazně 24 let Praha

TOP  18.10.2019

Hledám ženu, která by se chtěla společně naučit tantru

MužNezávazně 27 let Praha

TOP  18.10.2019

Baví mě zkoušet nový věci. Jestli tebe taky, tak napiš. Pokecáme a uvidíme. :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 24 let
Praha
Muž | 24 let
Mladá Boleslav
Muž | 22 let
Praha
Muž | 24 let
Praha

Ahoj, hledám kamarádku na nezávazný vztah a časem třeba i něco víc. Je mi 23 let, mám asi 170cm a 60kg. Bydlím kousek od Chrudimi a mám auto. Jestli hledáš to samé a chceš vědět víc napiš.

Hledám ženu se kterou se budu milovat, rozumět si, smát se, užívat si život a vzájemně se respektovat. Najdu ?

Hledám zásuvku na nabíjení 3:) tak na co čekáš?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 24 let
Praha
Muž | 26 let
Znojmo
Muž | 24 let
Mladá Boleslav
Muž | 24 let
Praha