Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 36 let Brno

TOP  25.8.2019

Najdu studentku nebo mladou maminku, která hledá kamaráda, milence. Rád si tě budu rozmazlovat.

MužNezávazně 41 let Praha

TOP  25.8.2019

Já, VŠ 41/190/75 hledám dlouhodobý diskrétní milenecký vztah - potřebuju se prostě zas těšit na setkání s někým milým a užít si ho plnými doušky jak duševně, tak tělesně ;-) Chci zas patřit někomu, kdo se těší do mojí náruče a užívá si vzájemný kontakt - od dopisování přes vzájemné doteky, polibky a mazlení až po absolutní rozkoš ;-) A pokud máš "pár kilo navíc", tím lépe :-) Co takhle začít olejovou masáží? Těším se na Tebe!

Ahoj. Jsem Tom, čerstvý čtyřicátník a při bilancování jsem přišel na to, že mi v životě něco chybí. Konkrétně TY! Máš ráda dlouhé milování? Máš ráda mazlení? Chceš prožívat vášnivé orgasmy? Tak přesně tebe hledám. Ozvi se, udělejme si ten život hezčí, co ty na to? 190/100, 20/5 Tom

Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Lyžování
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledám ženu, kteréj splním všetky sexuálne sny a potreby (orálně či z vraj väčším M) by jsem te rád uspokojoval.... Na věku a postavě NEZÁLEŽÍ (trvalé stretnutia či vztah klidne vážnej možnej) .Nájdu Ťe...

MužNezávazně 42 let Brno

TOP  25.8.2019

Hledám milenku z Brna. Nyní žiji sám, jsem šikovný, plně samostatný a soběstačný. Mám přirozenou inteligenci, jsem komunikativní, mám velký smysl pro humor a voním. Jsem jemný, něžný, zkušený a vášnivý. Chci Ti působit nekonečnou rozkoš. Miluji mazlení, hlazení, doteky a dlouhé líbání. Také rád tančím nebo jdu na procházku či výlet.

Nemáš moc zkušeností a stydis se? Půjčím ti svůj vyholeny nástroj, naučíš se s ním a já ti budu říkat co je dobré. Naučím tě vše co tě zajímá a budeš si to moct i vyzkoušet... Může to být i formou výuky a úplně v pohodě a v klidu;-) Až najdeš pak toho pravého, tak budeš přesně vědět jak mu udělat dobře. Nebo si chceš jen pohrát?

Pozvu Tě na drink, opiju Tě a zneužiju:-) Takže napiš jen, jestli Ti je víc jak 18let. Opravdu nerad bych dělal něco co je za hranou:-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Žena | 39 let
Praha
Muž | 40 let
České Budějovice
Muž | 41 let
Jihlava

Ahoj Já 36 let, rád jezdím na kole, kolečkové brusle, vařím, peru, uklízím, a moc rád se starám o své 2 děti pro které bych udělal vše. Hledám touto cestou dlouhodobý nezávazný vztah. Zažil jsem dost protrpěl jsem dost a teď se stalo to co by chlap nebo žena nechtěla od svého protějšku zažít. Nechci na vztahu zatím nic měnit. Asi jsem blázen ale potřebuji nějakou blízkou dušičku která mě bude mít ráda. Nepožaduji sex snad jen přátelství a pohlazení. Budu na tebe čekat. Snad se ozveš. Pa

Jsi submisivní, nebo cheš být? Hledám mladou holku, můžeš být nezkušená, budu si s Tebou dělat, co budu chtít a Ty se necháš... Nejde o bolest, jde o vzrušení, podřízení, poslušnost a to jestli budeš potrestaná si zvolíš sama svým chováním, buď budeš poslušná, nebo neposlušná a já budu trestat. Já Tě budu vnímat a sledovat Tvé pocity, když si s Tebou budu hrát, budeš moje hračka, budeš mi k dispozici, poslušná a přemožená;-) Napiš mi na sebe kontakt, já už si Tě povedu.

Budeš donucená k sexu, znásil.něná? Dopředu se domluvíme, co uděláš, jestli tě donutím mi ho vyhonít, vykou.řít, nebo se necháš a podržíš mi. Na čem se domluvíme, k tomu tě donutím. Nic víc, nic míň, budeš se cítit zneužitá, ale nebudeš za to moct, byla si k tomu přece donucená a musela si se nechat, budeš použitá. Pak hned utečeš, nebo já odejdu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Žena | 39 let
Praha
Muž | 41 let
Praha
Muž | 36 let
Praha