Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  10.7.2020

Rád bych poznal štíhlou pohlednou ženu na navázání přátelsko-mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o posteli :-). Pokud by takový vztah postupem času přerostl ve vztah vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem VŠ, tmavé vlasy, hnědé oči, 190 cm (+ 20 cm, je-li to pro někoho relevantní údaj), rád čtu, dívám se na filmy, toulám se přírodou... Budu se těšit na případnou odpověď.

MužNezávazně 37 let Praha

TOP  10.7.2020

Rád bych našel zralou ženu, na diskrétní milenecký vztah, které něco chybí, na schůzky, třeba se sejít na pumpě večer a dát kafe, popovídat. Pohledy, doteky, klidně si sáhni na větší silnější M, když by jsi byla milovnice šikovného jazýčku, nemusí být jen káva. Klidně se mi otevři, a já se dokonale přisaji, a jazýčkem ti udělám masáž až do konce;-) Mobilní jsem, 35 let, mladší vzhled, vyholený, hravý.

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  10.7.2020

Najde se pohledna, stihla s hezkou postavou, zadaná, vdaná nebo volná, co si chce pouze nezávazně uzivat dlouhodobě kamarádství s výhodou? Nebo chceš zkusit něco nového? Vše je o dohodě. Chuť na sex, třeba i kdekoliv a nebát se, si o to říct když je na to čas podminkou. 100% oboustranná diskrétnost. Chceš si trochu okorenit život? Zkušenosti v sexu mám výborné. Více ve zprávách. Tvoje fotka i zpráva třeba víc napoví. Já, prej pohledny, zábavný s chutí na sex a pohodář. Napiš a uvidíme co a jak.

Ahoj, hledám kamarádku a milenku v jedné osobě pro trávení společných chvilek třeba u kávy i jinak. Jsem sympatický 41/189, sportovní postavy, udržovaný nekuřák s vlasy a bez vousů:) Žiji v nefunkčním vztahu, ale měnit nic nechci. Pojďme se sejít a uvidíme. Prosím štíhlou a chytrou ženu. Jsem z Prahy a zázemí mám.

MužNezávazně 42 let Zlín

TOP  10.7.2020

Lázně Luhačovice. Starší zralé ženě nabízí maximální uspokojení při pobytu v Lázních vysoký, výkonný milenec. Bez finančních požadavků a diskrétně uspokojím i tvá nejtajnější přání.

MužNezávazně 37 let Praha

TOP  10.7.2020

Hezký den, Hledám ženu, která to myslí opravdu vážně! Která zbožňuje, pocit napětí, vzrušení, chtěni se to dráždění smyslů, při kterém opravdu cítí, že žije. Chce intimitu zažívat, prožívat na plno! Chybí jí druhá polovička s kterou se může pomazlit, vášnivě pomilovat, popovídat. Prostě žít a užívat, co k životu patří. Nejraději mám uspokojení z uspokojování partnerky! Žijeme jen jednou a ne dvakrát. Já komunikativní z očí do očí, zdravý, vášnivý, samostatný, ohleduplný muž. Ozvi se mi? Pavel.

Hledám hodnou a romanticky založenou ženu pro procházky večerní Prahou a rozpravy o smyslu života. V případě sympatií možno časem i více.... KECÁM! Pochopitelně TADY hledám nějakou sexy potvoru se kterou budeme plnými doušky užívat krásy okamžiku. Život sám přináší dost starostí, tak je pojďme společně hodit za hlavu a aspoň na chvíli jim uniknout. Dobré jídlo, víno, tím to může začít a třeba brunchem skončit. Čas mezitím je na fantazii každého :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Muž | 42 let
Uherské Hradiště
Muž | 42 let
Havlíčkův Brod
Muž | 42 let
Krnov

Jsi submisivní, nebo cheš být? Hledám mladou holku, můžeš být nezkušená, budu si s Tebou dělat, co budu chtít a Ty se necháš... Nejde o bolest, jde o vzrušení, podřízení, poslušnost a to jestli budeš potrestaná si zvolíš sama svým chováním, buď budeš poslušná, nebo neposlušná a já budu trestat. Já Tě budu vnímat a sledovat Tvé pocity, když si s Tebou budu hrát, budeš moje hračka, budeš mi k dispozici, poslušná a přemožená;-) Napiš mi na sebe kontakt, já už si Tě povedu.

Chci zadanou holku, nezávazně a diskrétně, vzrušuje mi to tak, jsem nezadaný. Můžeš mít u mě druhé útočiště, útěk z reality, nebo jen povyrazeni. Dělat co doma už neděláte, nebo jste nikdy nedělali. Fantazii se meze nekladou, ty klademe pouze my;) Odepiš s kontaktem na sebe, pošlu svou fotku.

Vysoký sportovec hnědé vlasy a sportovní postava, muž v nejlepších letech. Ani starý, ani mladý chce najít právě Tebe! Ženu, hledajícího něco hezkého. Vzrušení, napětí, zase se na někoho těšit, cítit něčí blízkost, ale tak nějak jinak...bez bourání toho, co oba máme tak rádi. Chci jen jendou za čas pár hezkých chvil a pak se zase rozutečeme do svych vyhřátých domovů a nabouráme tak náš domácí stereotyp.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Muž | 42 let
Litoměřice
Muž | 37 let
Liberec
Muž | 38 let
Brno