Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 37 let Praha

TOP  23.10.2019

Ahoj! Je zde dívka- žena 20-42 let která hledá milence a kamaráda ? Mile rád Ti pomohu od všedních starostí a problémů příjemnou relaxací v mé náruči, posezení u dobré skleničky, relax ve vířivce, můžeme spolu sportovat, nebo si jen kamarádsky popovídat. Zaručuji 100% zdraví a diskrétnost. Jmenuji se Pavel 36 let sportovní postava 178cm a 82kg špin blond na krátko. Těším se na Tvojí odpověď kde si povíme více. Krásný den přeje Pavel

DDLG Hledáš svého tatínka? Budu tvůj Daddy, budu tvůj kamarád, přítel a tatínek, budeš mi moct říct vše a já tě pochopím. Budu se starat o svou holčičku i v noci až tě dám spinkat. Tatínek bude hodný, ale i ty budeš muset být na taťku hodná, nebo to prostě budeš muset jen vydržet, aby se tatínek nerozzlobil;-) Budeš má Little girl, pink puppy:) Jsem nezadaný, můžu tě mít i doma.

Jaká role tě vzrušuje? Pokojské, fenečka, služtička, na masáži, uchazečka o podnájem? Přijdeš na prohlídku, já už jak tě povedu k sobě do bytu si tě budu prohlížet jako bys byla nějaká věc. Budeš se zajímat o podnájem, budeš říkat, že nemáš moc peněz, já tě uklidním, že se spolu vždy nějak domluvíme. Pevně tě chytím opřu tě zezadu o kuchyňskou linku a do ucha ti pošeptám, že si tě budu muset ale vyzkoušet, abys byla hodná... Budeš jen stát a čekat co bude. Pan domácí, přece musí být spokojený.

Ty se hezky oblékneš, připravíš se na schůzku, já pro tebe poslu Uber, který tě odveze ke mě, uděláme si hezky večer a pak ti ho zase zavolám na odvoz. Takže ty mi teď na sebe napíšeš kontakt, já ti pošlu foto, když ti budu sympatický, pošleš foto i ty mě a domluvíme se... Můžeš jeden večer udělat něco vzrušujícího, já tě neodsoudim... Jsem single, takže nemusí jít jen o jeden večer, ale může;) Uděláš to?

MužNezávazně 37 let Praha

TOP  23.10.2019

Toužím poznat příjemnou ženu, která by ráda občas utíkala ze spáru stereotypu a ráda poznala muže, se kterým bude opět sama sebou, se kterým bude znovu zažívat pocity neklidu, vzrušení a napětí. Muže, vedle kterého se bude cítit jako skutečná žena, přitažlivá, neodolatelná a žádoucí. Muže, který se bude těšit na její pohled, doteky, rty… Muže, se kterým může cokoliv podnikat, a přesto od ní nebude očekávat závazky a bude plně respektovat její případný soukromí život.

Hledám partnerku pro saunování, ženu která se nestydí, komunikativní, přátelskou co si může dovolit saunování cca 1x týdně. Na věku nezáleží...

Knihy
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Hledám sympatickou a diskrétní ženu na občasné schůzky jak při kávě, tak v případě vzájemných sympatiich i něco více.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Muž | 41 let
Brno
Muž | 39 let
Praha
Muž | 40 let
Plzeň

Hledám mladou holku, která si nestydí, lakuje si nehty a ráda si hraje. Odpovím všem, ale jen jednu si vyberu. Napiš si pro více informací.

Kdyby tu náhodou byla sympatická usměvavá žena s duší dívky, která by se ryze diskrétně chtěla dělit o radosti života s vysokým štíhlým snad sympatickým ale ejhle zadaným klukem (moralisté ať prominou) ve věku 38 let, nechť prosím neváhá a odpoví! :) Všechny odpovědi jsou srdečně vítány, ačkoli se hledá jen jedna jediná něžná i vášnivá a to na dlouhodobé přátelství. Předem děkuji :)

Nájdu tu holku či dámu (na veku a postave nezáleží), ktorá má rada jazýčkom, väčšie M či iné nesplnené túžby (upravená, silonky či vysoké podpätky vítané no nie podmienka )... Ja 40tnik, štíhly, mladší vzhľad a údajne väčšie M, ktorý ty rád splní všetky túžby (vzťah možný a je jedno či kamarátsko - milenecký a či niečo viac a vážne)... Snáď zatiaľ Ahoj

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Muž | 41 let
Jihlava
Muž | 40 let
České Budějovice
Muž | 40 let
Brno