Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Rád bych poznal štíhlou pohlednou ženu na navázání přátelsko-mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o posteli :-). Pokud by takový vztah postupem času přerostl ve vztah vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem VŠ, tmavé vlasy, hnědé oči, 190 cm (+ 20 cm, je-li to pro někoho relevantní údaj), rád čtu, dívám se na filmy, toulám se přírodou... Budu se těšit na případnou odpověď.

Jsi submisivní, nebo cheš být? Hledám mladou holku, můžeš být nezkušená, budu si s Tebou dělat, co budu chtít a Ty se necháš... Nejde o bolest, jde o vzrušení, podřízení, poslušnost a to jestli budeš potrestaná si zvolíš sama svým chováním, buď budeš poslušná, nebo neposlušná a já budu trestat. Já Tě budu vnímat a sledovat Tvé pocity, když si s Tebou budu hrát, budeš moje hračka, budeš mi k dispozici, poslušná a přemožená;-) Napiš mi na sebe kontakt, já už si Tě povedu.

Chci zadanou holku, nezávazně a diskrétně, vzrušuje mi to tak, jsem nezadaný. Můžeš mít u mě druhé útočiště, útěk z reality, nebo jen povyrazeni. Dělat co doma už neděláte, nebo jste nikdy nedělali. Fantazii se meze nekladou, ty klademe pouze my;) Odepiš s kontaktem na sebe, pošlu svou fotku.

Flirt ani povyražení nehledám. Hledám jednu dlouhodobou důvěrnou přítelkyni, se kterou si budeme rozumět, budeme se na sebe těšit a plánovat společná vášnivá tajemství, aniž bychom ublížili našim stávajícím rodinám. Pokud jsi normální žena, se kterou se dá rozumně bavit (jen prosím spíše hubenější postavy), ať už mladší nebo starší, napiš mi...

Najde se pohledna, stihla s hezkou postavou, zadaná, vdaná nebo volná, co si chce pouze nezávazně uzivat dlouhodobě kamarádství s výhodou? Nebo chceš zkusit něco nového? Vše je o dohodě. Chuť na sex, třeba i kdekoliv a nebát se, si o to říct když je na to čas podminkou. 100% oboustranná diskrétnost. Chceš si trochu okorenit život? Zkušenosti v sexu mám výborné. Více ve zprávách. Tvoje fotka i zpráva třeba víc napoví. Já, prej pohledny, zábavný s chutí na sex a pohodář. Napiš a uvidíme co a jak.

Ahoj, hledám kamarádku a milenku v jedné osobě pro trávení společných chvilek třeba u kávy i jinak. Jsem sympatický 41/189, sportovní postavy, udržovaný nekuřák s vlasy a bez vousů:) Žiji v nefunkčním vztahu, ale měnit nic nechci. Pojďme se sejít a uvidíme. Prosím štíhlou a chytrou ženu. Jsem z Prahy a zázemí mám.

Hledáš tatínka, který se o tebe bude starat jako o svou ...... ? Doplníš to a pošleš zpět;-) DDLG Já hledám nějaké štěnátko pro sebe co se tu potuluje a potřebuje hodného tatínka.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Muž | 42 let
Uherské Hradiště
Muž | 44 let
Praha
Muž | 42 let
Krnov

Hledám fajn ženu normální postavy, ve věku do cca 40 let. Já 44 mladšího vzhledu. Kamarádsko-milenecký vztah. Občas se sejít, popovídat, pomazlit. Diskrétně. Těším se na Tvou odpověď.

Dáme Jointa venku na lavičce a pak se uvidí... material mam, ty to jen ubalíš:) Třeba pak zajdeme ke mě a ještě k tomu si užijeme. Chci něco jiného, něco free a v pohodě;-) Můžeme se zresetovat:) udělat něco bez přemýšlení, jen proto, že máš chuť se pobavit nebo se třeba jen vykecat?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Muž | 41 let
Praha
Muž | 38 let
Praha
Muž | 42 let
Havlíčkův Brod