Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaPraha

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  30.3.2020

Rád bych se seznámil se štíhlou pohlednou ženu na navázání pro obě strany příjemného mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o sexu. Kdyby takový vztah postupem času přerostl ve vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem 190 cm vysoký (+ 20 cm), VŠ, štíhlý, svobodný. Rozkoš partnerky je pro mne na prvním místě. Budu se těšit.

DDLG Hledáš svého tatínka? Budu tvůj Daddy, budu tvůj kamarád, přítel a tatínek, budeš mi moct říct vše a já tě pochopím. Budu se starat o svou holčičku i v noci až tě dám spinkat. Tatínek bude hodný, ale i ty budeš muset být na taťku hodná, nebo to prostě budeš muset jen vydržet, aby se tatínek nerozzlobil;-) Budeš má Little girl, pink puppy:) Jsem nezadaný, můžu tě mít i doma.

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  30.3.2020

Mám rád zda se věci říkají na plno a na rovinu. Takže !! Jsi sama, nebo zadaná, ale nehodláš na tom nic měnit, ale přeci jen Ti něco schází ? Hledáš odreagování, relax ve vířivce, vzrušující masáž a postelové hrátky ? Jsi dívka, žena 20-42 let ? Jmenuji se Pavel 38 let, sportovní postava 179 cm a 82kg. Zaručuji 100% zdraví a diskrétnost. Těším se na Tvojí odpověď kde si povíme více. Krásný den přeje Pavel

Chci zadanou holku, nezávazně a diskrétně, vzrušuje mi to tak, jsem nezadaný. Můžeš mít u mě druhé útočiště, útěk z reality, nebo jen povyrazeni. Dělat co doma už neděláte, nebo jste nikdy nedělali. Fantazii se meze nekladou, ty klademe pouze my;) Odepiš s kontaktem na sebe, pošlu svou fotku.

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  30.3.2020

Najdu přirozeně inteligentní parťačku pro zajištěného muže , která by chtěla vytvořit pohodový harmonický vztah na částečný nebo plný úvazek? Proč něco předem vymezovat a kategorizovat, pro začátek bude stačit, když nám bude spolu dobře:-) Inteligence, chuť cestovat, humor, velká vášeň a zdraví podmínkou!

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  30.3.2020

Hledám ženu z Prahy a okolí, které chybí dlouhé uspokojování mým šikovným a vytrvalým jazykem. Mám to rád opravdu dlouho, baví mě to a nepřestanu dokud nebudeš chtít sama...

Fisting? Nebo masáž intimních partii. Se mnou to dokážeš, mám cit, zkušenost a trpělivost. Ty si jen lehneš, uvolníš se, podložím ti zadeček, aby ses cítila dobře, já si tě připravím jemně a s citem a až budeš připravená, tak budu pomalu zasunovat do tebe svou ruku, tam a zpět, aby ses hezky roztáhla, uvolnila a otevřela se, čas nebude hrát roly. Poznáš jaké je, mít v sobě ruku, budeš citlivá a já v tobě budu mít ruku jako v loutkové panence. Přijdeš ke mě, nebo za tebou přijedu kamkoliv;-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Krnov
Muž | 41 let
Praha
Muž | 45 let
Nymburk
Muž | 45 let
Praha

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  30.3.2020

Hledám vhodný protějšek zatím na dopisování později možná reálná setkání. Hledám klidně i zadanou ženu která touží po komunikaci, chce v životě něco dokázat, vybudovat a je rozhodná. Nebráním se ničemu, případné sympatie rozhodnou. Já 45 let VŠ 200 cm vysoký. Až opadne pandemie chci si s tebou zajít do kina, zoo a začít znovu žít. A dovolí-li to zdraví a chuť na vše budeme obnovovat zdecimovanou ekonomiku. Krásné dny a hodně sil všem. Věřte že bude zase dobře. J.

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  29.3.2020

Ženatý chlap , který je doma bex sexu a něhy hledá ženu která to má také tak..Pokud tu jsi a chceš to změnit ozvi se :-)

MužNezávazně 43 let Praha

TOP  29.3.2020

Hledám pohlédnou ženu, dívku na tajný intimní a vášnivý dlouhodobý vztah bez narušení soukromý.Jen Praha.Ja muž 42/180, štíhlý, modrooký, zadaný.Hledam vášeň a porozumění.Pisni a domluvíme se.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Havlíčkův Brod
Muž | 43 let
Praha
Muž | 44 let
Beroun
Muž | 44 let
Brno