Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  30.5.2020

Rád bych poznal štíhlou pohlednou ženu na navázání přátelsko-mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o posteli :-). Pokud by takový vztah postupem času přerostl ve vztah vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem VŠ, tmavé vlasy, hnědé oči, 190 cm (+ 20 cm, je-li to pro někoho relevantní údaj), rád čtu, dívám se na filmy, toulám se přírodou... Budu se těšit na případnou odpověď.

Ženatý chlap , který je doma bex sexu a něhy hledá ženu která to má také tak..Pokud tu jsi a chceš to změnit ozvi se :-)

Hledám a rád bych poznal fajn ženu normální postavy, ve věku do cca 40 let. Já 44 mladšího vzhledu. Kamarádsko-milenecký vztah. SMS, e-mail a občas se sejít, popovídat, pomazlit. Vše diskrétně!

Cau, dame brko venku na lavicce a pak se uvidi... Třeba zajdeme ke me a uzijem si, nebo se opijeme, chci něco jiného, něco free a v pohode, nebo opijeme tebe;-) Muzeme se zresetovat:) udělat něco bez přemýšlení, jen proto, že maš chut se pobavit nebo se treba jen vykecat?

Rád Tě potkám, jednou měsíčně... třeba ;o)

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  30.5.2020

Zdravím Tě, jsi žena, kterou vzrušuje milování doprovázené rozumnými výprasky? Ráda dáváš, či dostáváš, nebo to chceš okusit poprvé? Tak se pojď seznámit a domluvíme se.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Muž | 41 let
Most
Muž | 42 let
Krnov
Muž | 40 let
Praha

Jsi submisivní, nebo cheš být? Hledám mladou holku, můžeš být nezkušená, budu si s Tebou dělat, co budu chtít a Ty se necháš... Nejde o bolest, jde o vzrušení, podřízení, poslušnost a to jestli budeš potrestaná si zvolíš sama svým chováním, buď budeš poslušná, nebo neposlušná a já budu trestat. Já Tě budu vnímat a sledovat Tvé pocity, když si s Tebou budu hrát, budeš moje hračka, budeš mi k dispozici, poslušná a přemožená;-) Napiš mi na sebe kontakt, já už si Tě povedu.

Chci zadanou holku, nezávazně a diskrétně, vzrušuje mi to tak, jsem nezadaný. Můžeš mít u mě druhé útočiště, útěk z reality, nebo jen povyrazeni. Dělat co doma už neděláte, nebo jste nikdy nedělali. Fantazii se meze nekladou, ty klademe pouze my;) Odepiš s kontaktem na sebe, pošlu svou fotku.

MužNezávazně 42 let Praha

TOP  29.5.2020

Ahoj, taky hledáš kamaráda s výhodama? Jsem prý velmi sympatický, udržovaný s velkým smyslem pro humor. Nějakou dobu žiji sám a na stavu nechci nic měnit. Hledám jednu štíhlou ženu, nebo dívku k častějším schůzkám. Nejlépe zadanou a dlouhodobě.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Muž | 45 let
Praha
Muž | 44 let
Beroun
Muž | 42 let
Havlíčkův Brod