Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Budeš mým sladkým tajemstvím a já tvým. Budeme se spolu schovávat a zlobit :)

Prý velmi sympatický, vysoký nekuřák z Prahy, štíhlé sportovní postavy by chtěl najít štíhlou ženu, která stejně jako já má svůj život, nechce na něm nic měnit a ráda by našla kamaráda a milence v jedné osobě. Čas mám i večery. Jestli něco takového hledáš, napiš mi.

MužNezávazně 45 let Brno

TOP  16.6.2019

46/170 se smyslem pro humor, který asi již nečeká, že najde životní lásku, ale najde parťáka pro život.Vše mám...jen Ty k tomu všemu chybíš.Vzájemné sympatie jsou však podmínkou..no a pokud z toho vzejde něco více...tak super....Poj´dme si užívat léta společně.Foto vyměním za Tvé.

Hledám mladou nezkusenou subinku, kterou si sam povedu. Vezmu si te k sobe, a tam si s tebou pohraju, budes mi k dispozici a budes poslušná;-) Odepiš s kontaktem!!!

Budeš donucená k sexu. Dopředu se domluvíme, co uděláš, jestli mi ho jen vyhoníš, nebo vykouříš, nebo se necháš a podržíš mi. Načem se domluvíme, k tomu tě donutím, až ke mě přijdeš. Nic víc, nic mín, budeš se cítit zneužitá, ale nebudeš za to moct, byla si k tomu přece donucená a musela si to udělat. Prijdes na sklenicku a po kratkem rozhovoru se zmenim a donutim te to udelat...

Sex dnes u mě nebo u tebe? Nech mi tu na sebe kontakt. Můžu tě třeba nejdřív i opít, aby ses odvazala... Já single štíhlé postavy.

Hledám sympatickou ženu k intimním schůzkám. Ženu na dlouhodobý kamarádsko-milenecký vztah a vše hezké, co k tomu patří. Pokud Ti schází nejen sex, ale i povídání, spřízněná duše, procházky v přírodě, masáže..., napiš. Budu se těšit.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 39 let
Praha
Žena | 40 let
Praha
Muž | 66 let
Brno

Kluk se štíhlým tělem hledá milenku. Občas se potkávat, nic víc neřešit. Do soukromí ti lézt nebudu. Miluji baculky, boubelky, čím víc tím líp. Pokud i tebe přitahují protiklady , napiš. Byt mám

Rád bych se seznámil se slečnou, která je nebo si myslí že je submisivní, láká jí výprask rákoskou atp..., chtěla by poznat svou submisivitu, poslušnost v rámci třeba lekcí, uvítal bych tím dlouhodobé přátelství. Jsem sympatický, milý, štíhlé postavy, finančně i hmotně zabezpečený, s vlastním zázemím ve vilce u Prahy.

MužNezávazně 41 let Praha

TOP  16.6.2019

Ahoj, hledam fajn strelenou, mladsi, stihlejsi holku na par volnych chvil, pokec, “vino” sex a jidlo; a treba tanec. Drsnak na fotce je fajn kluk, spis kluk nez chlap, tak se nenech splest :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 69 let
Hlučín
Žena | 46 let
Praha
Žena | 40 let
Praha
Žena | 46 let
Rakovník