Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 41 let Praha

TOP  26.5.2020

Ahoj holky... hledám seznámení s fajn slečnou...nechci nic vážného, ale spíš kamarádku s výhodou...jsem hodně zaměstnaný, ale prostě potřebuji občas vypnout a nějaka kámoška by mi mohla tu mojí samotu zpříjemnit...nechci skákat od jedné k druhé a tak hledám pouze jednu, s kterou mi bude dobře... přátelství se vším všudy i se sexem...pokud to někoho zaujalo, tak budu rád za zpětnou reakci ??

MužNezávazně 46 let Praha

TOP  26.5.2020

Hledám maminku, může být i ve vztahu, na občasná setkání, nezávazně. Udělejme si radost a potěšení.něha letíííí

Ahoj krásko, asi budu stát v hodně dlouhé frontě, ale zkusím to. Hledám kamarádku na výlety a relax. Záleží, jestli chceš kamaráda mience a jak Ti padnu do oka...

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  25.5.2020

Ahoj, hledám (nejlépe) vdanou nebo zadanou kamarádku do 43 let, štíhlou, hezkou, otevřenou příjemnému dobrodružství. Jsem ženatý a nechci to měnit, takže nejspíš hledám jehlu v kupce sena. Pohledný, inteligentní, 180 cm, černé vlasy, sportovní postava, zbytek zjistíš, když napíšeš. Nenašla by se tu taková podobná? Rád bych dlouhodobé oboustranně příjemné kamarádství s někým, kdo je na stejné vlně. Heslo: nechci nic bořit, jen stavět:-)

Vzrušuje tě představa, že jsi zcela nahá gynekologické ORDINACI na vyšetřovacím křesle a pan doktor ti provádí velmi příjemné nestandardní gynekologické vyšetření, při kterém dostaneš třeba i orgasmus? Jsi-li 18-45 let, štíhlá, pak odepiš, k dispozici je vybavená ordinace, stačí se jen objednat. Vše diskrétně.

MužNezávazně 41 let Brno

TOP  25.5.2020

Najdu studentku nebo mladou maminku, která hledá kamaráda, milence. Rád si tě budu rozmazlovat.

Chci zadanou holku, nezávazně a diskrétně, vzrušuje mi to tak, jsem nezadaný. Můžeš mít u mě druhé útočiště, útěk z reality, nebo jen povyrazeni. Dělat co doma už neděláte, nebo jste nikdy nedělali. Fantazii se meze nekladou, ty klademe pouze my;) Odepiš s kontaktem na sebe, pošlu svou fotku.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Most
Muž | 46 let
Orlová
Muž | 42 let
Krnov
Muž | 43 let
Praha

MužNezávazně 42 let Praha

TOP  25.5.2020

Ahoj, taky hledáš kamaráda s výhodama? Jsem prý velmi sympatický, udržovaný s velkým smyslem pro humor. Nějakou dobu žiji sám a na stavu nechci nic měnit. Hledám jednu štíhlou ženu, nebo dívku k častějším schůzkám. Nejlépe zadanou a dlouhodobě.

Fisting? Nebo masáž intimních partii. Se mnou to dokážeš, mám cit, zkušenost a trpělivost. Ty si jen lehneš, uvolníš se, podložím ti zadeček, aby ses cítila dobře, já si tě připravím jemně a s citem a až budeš připravená, tak budu pomalu zasunovat do tebe svou ruku, tam a zpět, aby ses hezky roztáhla, uvolnila a otevřela se, čas nebude hrát roly. Poznáš jaké je, mít v sobě ruku, budeš citlivá a já v tobě budu mít ruku jako v loutkové panence. Přijdeš ke mě, nebo za tebou přijedu kamkoliv;-)

MužNezávazně 42 let Praha

TOP  25.5.2020

Jeden ti nestačí nebo se nestará jak by měl a ráda bys poznala něžného, hravého a hezky obdařeného milence který nepatří mezi žárlivce, nebude řešit Tvé soukromí, umí něžně pohladit i pevně přidržet, zrovna když už přestáváš mít přehled o tom kde je nahoře a kde je dole a přitom se s ním dá i docela obyčejně a příjemně pokecat? Tak písni, rád Tě poznám :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 45 let
Praha
Muž | 42 let
Litoměřice
Muž | 44 let
Praha
Muž | 46 let
Havířov