Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Obvykle okravatěný, obyčejně osobně okouzlující, obdařený občan očekává odpověď od omamné osobnosti (ona) ohledně období okouzlujících okamžiků. Obešli osobu ochotnou obeznámení obratem!

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  16.9.2019

Pro občasné schůzky hledám pohodovou zralou (45+) ženu s fantazií, která sní o tom být v roli dominantní dámy a nechat si plnit svá, třeba i neobvyklá, erotická a sexuální přání. Pokud po něčem takovém toužíte, budu se těšit na Vaši odpověď.

Co se seznámit vcelku anonymně, ale i tak na úrovni? Pokud Tě to zaujalo, tak dej vědět a zkusíme se sejít na kávu.

MužNezávazně 42 let Praha

TOP  16.9.2019

Ahoj, hledám (nejlépe) vdanou nebo zadanou kamarádku do 43 let, štíhlou, hezkou, otevřenou příjemnému dobrodružství. Jsem ženatý a nechci to měnit, takže nejspíš hledám jehlu v kupce sena. Pohledný, inteligentní, 180 cm, černé vlasy, sportovní postava, zbytek zjistíš, když napíšeš. Nenašla by se tu taková podobná? Rád bych dlouhodobé oboustranně příjemné kamarádství s někým, kdo je na stejné vlně. Heslo: nechci nic bořit, jen stavět:-)

Hudba
Fitness
Příroda
Výlety

Chceš zkušeného milence ? Takový který upřednostňuje uspokojení ženy. Jsem tady! 48 let sympatický Pražák s vlastním zázemím. Zdravý, inteligentní 180cm sportovec.

MužNezávazně 48 let Brno

TOP  16.9.2019

Jemnou a citlivou masáž celého těla pro jemnou a citlivou ženu. I jazykem.

Ráda bych poznala inteligentního a upřímného může. Který nepohrdne boubelkou hodně kyprých tvarů. K dlouhodobému kamarádsko mileneckému vztahu. Č. Krumlov a blízké okolí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 46 let
Rakovník
Muž | 44 let
Praha
Muž | 44 let
Praha

Také máš plné zuby domácího stereotypu ( manžel, děti....) a potřebuješ občas vypnout a poznat něco jiného. Zkus tedy odepsat jednomu sympaťákovi , který to má také podobné a rád by se s tebou občas setkával a vytvořil si náš tajný milostný ostrov.

Nefunguje Ti to doma? Jsi štíhlá a chtěla bys vysokého a sympatického milence bez narušení soukromí? Mám to stejné a hledám Tě. Budu se těšit na odpověď.

Jsem sympatický štíhlý nekuřák a hledám opravdu štíhlou ženu do 40 let pro intimní schůzky bez dalších závazků a 100% diskrétně. Nestojím o jednorázovou akci, hledám milenku k dlouhodobému kamarádství. Zázemí mám. Napiš mi...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 46 let
Rakovník
Muž | 44 let
Praha
Muž | 43 let
Beroun