Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka

Ahoj , hledám sympaťandu do 45 let která si chce občas zpestřit život nebo uniknout ze všedního a vyčpělého vztahu bez jiskry . Psaní žhavých sms, výměna dráždivých foteček , mazlení , vyslechnutí Tvých problémů - ničemu se nebráním . Jsem štíhlý vyšší sportovec nekuřák co nabízí 100% zdraví a úroveň - ale také požaduji ! Mám rád rychlou akci , kdy se tě zmocním , ale i pěkné vášnivé milování s pěknou předehrou, okořeněné i lehčím SM - kousání, poplácání, bičík , pouta atd . Záleží co Tě baví .

Chtěla by sis užívat pořádné vnitřní orgasmy s mužem s velkým a silným vybavením? A kromě sexu si i popovídat s inteligentním chlapem? Jsi-li žena spíše štíhlé postavy, určitě napiš. Díky.

Najdu přirozeně inteligentní parťačku pro zajištěného muže , která by chtěla vytvořit pohodový harmonický vztah na částečný nebo plný úvazek? Proč něco předem vymezovat a kategorizovat, pro začátek bude stačit, když nám bude spolu dobře:-) Inteligence, chuť cestovat, humor, velká vášeň a zdraví podmínkou!

Pro kamarádsko-milenecký vztah hledám pohodovou ženu (45 +) z Prahy, která sní o tom občas se stát dominantní Dámou a dosud k tomu neměla příležitost nebo dost odvahy. Pokud Vás tato představa alespoň trochu láká, budu se těšit na odpověď;o) Něco si o sobě a našich představách napíšeme, třeba si zavoláme a sejdeme se někde u kávy nebo vína...

Chybí ti to doma něco, jako mě? Pěkné vzchůzky Já a Ty. ozvi se budu se těšit. ......rád dám rád si vezmu

Hledám fajn ženu normální postavy, ve věku do cca 40 let. Já 44 mladšího vzhledu. Kamarádsko-milenecký vztah. Občas se sejít, popovídat, pomazlit. Diskrétně. Těším se na Tvou odpověď.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 47 let
Praha
Muž | 45 let
Nymburk
Muž | 49 let
Liberec

Pro vzájemnou potěchu těla i duše, hledám sympatický protějšek přiměřeného věku, pro nekomplikovaný přátelsko-milenecký vztah, kde vášnivé chvíle budou ve vyrovnaném poměru k přátelskému povídání. Já zadaný pohodář, štíhlé postavy, doufám že s nadhledem i přehledem, časově flexibilní i přes den. 50/187 SŠ

Ahoj, je to takový problém, najít ŠTÍHLOU dívku, ženu, která bude akceptovat moji dominanci v sexu? Já, podnikavý, podnikající, 196cm vysoký, štíhlé postavy, vyvinutý, snad pohledný, 45 roků. Komunikace, vášeň, sex, vztah?

Jsi vdaná? Já ženatý, ale přesto něco schází. Pokud i ty hledas co ti schází napiš..... třeba to společně najdeme..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 47 let
Praha
Muž | 45 let
Nymburk
Muž | 47 let
Mělník