Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Na svém stavu ""rozvedená" nechci nic měnit, ale poznat fajn přítele - milence (46-49 let) by bylo fajn.

hledám vysokého sympatáka s hnědýma očima....najdem se?

ŽenaNezávazně 46 let Praha

TOP  29.5.2020

Strávit tak pár příjemných večerů do měsíce s galantním mužem příjemného zevnějšku, který se umí chovat k ženě. Existuješ ?

Mám volný víkend a hledám parťáka, který je na tom podobně. Inteligentního, vtipného a zábavného sympaťáka, který by se mnou něco podnikl. Spontánní akce jsou nejlepší. :-)

Hledám hodného normálního ženatého finančně zabezpečeného nezávazného přítele od 50-62 roku k nezávazným schůzkám.Nejlépe co má vztah k zvířatům např.je chovatel koní ale není podmínkou.(Nekuřák.)

Atraktivní žena hledá kluka do 25 let, nezadaneho, z Prahy nebo blízkého okolí, na sexik i výlety. Těším se na tvoji odpověď s fotkou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 47 let
Praha
Žena | 49 let
Brno

Hledám příjemného hodného finančně zabezpečeného 50-62 roku přítele k nezávazným schůzkám.

Baculka hleda baculku nekuracku s prostory na pravidelné schůzky od 38 do 52 Olomouc a Okolí zajít na kafe a uvidíme co bude dál

ŽenaNezávazně 49 let Praha

TOP  28.5.2020

VŠ 49, štíhlá blondýnka z Prahy hl. muže činu, nekuřáka přiměřeného věku, který má chuť a čas společně něco podnikat ( hlavně o víkendu), užít si léto , vyrazit na výlet, na kolo atd. bez spousty psaní, dlouhého plánování. Vše je stejně jen náhoda a uvidíme, co bude dál.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 47 let
Praha