Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Ahoj , hledám sympaťandu do 45 let která si chce občas zpestřit život nebo uniknout ze všedního a vyčpělého vztahu bez jiskry . Psaní žhavých sms, výměna dráždivých foteček , mazlení , vyslechnutí Tvých problémů - ničemu se nebráním . Jsem štíhlý vyšší sportovec nekuřák co nabízí 100% zdraví a úroveň - ale také požaduji ! Mám rád rychlou akci , kdy se tě zmocním , ale i pěkné vášnivé milování s pěknou předehrou, okořeněné i lehčím SM - kousání, poplácání, bičík , pouta atd . Záleží co Tě baví .

hledám ženu/dívku, která má ráda fisting a jiné lahůdky, nebo to chce zkusit... já VŠ, spolehlivý, čistotný, velkorysý... Brno a okolí vzájemná úcta a vyjít si vstříc

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  18.8.2019

Pro občasné schůzky hledám pohodovou zralou (45+) ženu s fantazií, která sní o tom být v roli dominantní dámy a nechat si plnit svá, třeba i neobvyklá, erotická a sexuální přání. Pokud po něčem takovém toužíte, budu se těšit na Vaši odpověď.

Muž sportovní postavy VŠ 178/83/45 hledá ženu za účelem diskrétního mileneckého vztahu. Zdraví diskrétnost, sex výkonnost a kultivované vystupování zaručuji. Vše bez narušení soukromí.

MužNezávazně 49 let Brno

TOP  18.8.2019

Rád ližu! A ty? Muž středních let štíhlé postavy.183cm On 19cm Hledám vášeň, ňehu a nekonečná hravost mazlení dráždění. Férové jednání.Žena má vždy přednost!

Najdu zde příjemnou dívku/ženu, která má velkou sexuální fantazii, s níž si budeme vzájemně zpříjemňovat život a sex zajímavými příběhy? Nejde mně o jednorázovou schůzku, ale o dlouhodobý vztah, v němž si uděláme občas ráj na zemi. Věk, ani nic jiného není rozhodující, pouze velká fantazie a ... Jsem čestný, velkorysý VŠ, finančně i časově nezávislý/sexuálně závislý Prosím o vážně míněné odpovědi, děkuji.

Vážných inzerátů už bylo dost, psaly starší dámy, kterým chyběl hospodář do jejich domku nebo mladší dámy, které sháněly tatínka pro své nezaopatřené děti! Nejsem ani jedno z toho! Jsem OSVČ a o víkendu chci pohodu, milou vnímající osobu, se kterou si budeme dělat pomyšlení. Chci jezdit na dovolené (vícekrát za rok), zažívat i dávat vzrušující okamžiky. Nepotřebuji prát špinavé trenky! Ty bys měla být hezká, protože já jsem škaredý, štíhlá, protože já jsem tlustý a ve věku do 49 let, motorkářka?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Žena | 46 let
Rakovník
Muž | 48 let
Kopřivnice

Rád bych našel kamarádku, milenku, normální postavy, k diskrétním, nezávazným schůzkám. Těším se na případnou odpověď.

Prima spolecníka na koncert Vladimíra Merty 26.8. v Dobré Trafice Praha Ujezd.Vstupenky mám. Sbližení vítáno.

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  18.8.2019

45/191/92 sportovní typ, podnikatel, pohledný, časově nezávislý, hnědé oči hledá příjemnou dívku, ženu na hezký dlouhodobý vášnivý vztah.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Žena | 46 let
Praha
Muž | 48 let
Praha