Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Ahoj, hledam kocicku na nezavaznej obcasnej sex

Hledám přitažlivou ženu, které tak jako mě, chybí vášeň, touha a vzrušení. Pokud bys chtěla poznat muže , který má dost často chut a nevadily ti diskrétní schůzky, mohli bychom prožít společně nějaké dobrodružství...

Nabízím relaxaci při masáži s možností příjemného zakončení ;-)

Knihy
Příroda
Zvířata

Zadanou ženu z blízkého okolí, tu tady hledám. Pojďme tajně hřešit a . . .

Pro kamarádsko-milenecký vztah hledám dominantní ženu z Prahy (45+) v jejíž přítomnosti bych si mohl osvobodit mysl tím, že bych plnil její nejrůznější přání a byl hračkou pro její potěšení. Prostě bych rád "vypnul" a věnoval se jen jí. Určitě mi nejde pouze o jedno setkání, ale o pravidelnější schůzky a rád bych, aby mezi námi bylo více než jen vzájemné sympatie. Bohužel momentálně si lze pouze psát nebo volat, ale aspoň se více poznáme než se sejdeme někde u kávy nebo vína;o)

Zpříjemním život štíhlé nebo štíhlejší ženě či dívce, nejen takové, kterou třeba zasáhla tato těžká doba. Potěším a pomohu snad ve všem, . A opačně, doufám také. Je potřeba FO?. Vše na domluvě. Jaké máš představy, či požadavky? Rád je splním, pokud to bude možné. Chci, aby nám bylo spolu krásně a abychom se zase znovu potkali. Diskrétnost a zdraví je samozřejmostí. Ideálně dlouhodobě.

Štíhlá žena ve věku 40-50 let je zřejmě jen mé přání. Ale kdyby-snad-náhodou nějaká existovala, a nemá si s kým někam vyjet na výlet, budu rád, když mi napíše, a po uvolnění současných omezujících opatření bychom spolu mohli nějaký ten výlet kamkoliv absolvovat. Lokalita ZL-VS-VM-NJ a okolí.(foto na oplátku do vzkazu, nebo emailem)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Cheb
Muž | 48 let
Praha
Muž | 50 let
Olomouc
Muž | 46 let
Havířov

Rád bych tady našel milenku. Jde to?

Ahoj, co ti říkají slůvka vášeň neha a nekonečná hravost mazlení a rozkoš? Žena má vždy přednost jsem štíhlé postavy strednch let.183cm On 19 cm.Jazyček hravý.Rád lížu.Prstíkama hledaní bodu G.Povozit na konička a hezky ze zadu kroužit. Ferové diskrétní jednání.Hezký. den.

Kino
Hudba
Umění
Kolo
Fitness
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Hledám ženu na Vše hezké. Bez narušení soukromí. Máš to taky tak, neváhej napiš. (jaro láká na prožití hezkých chvil)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Orlová
Muž | 48 let
Praha
Muž | 49 let
Praha
Muž | 49 let
Liberec