Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka

Ahoj , hledám sympaťandu do 45 let která si chce občas zpestřit život nebo uniknout ze všedního a vyčpělého vztahu bez jiskry . Psaní žhavých sms, výměna dráždivých foteček , mazlení , vyslechnutí Tvých problémů - ničemu se nebráním . Jsem štíhlý vyšší sportovec nekuřák co nabízí 100% zdraví a úroveň - ale také požaduji ! Mám rád rychlou akci , kdy se tě zmocním , ale i pěkné vášnivé milování s pěknou předehrou, okořeněné i lehčím SM - kousání, poplácání, bičík , pouta atd . Záleží co Tě baví .

hledám ženu/dívku, která má ráda fisting a jiné lahůdky, nebo to chce zkusit... já VŠ, spolehlivý, čistotný, velkorysý... Brno a okolí vzájemná úcta a vyjít si vstříc

Najdu zde příjemnou dívku/ženu, která má velkou sexuální fantazii, s níž si budeme vzájemně zpříjemňovat život a sex zajímavými příběhy? Nejde mně o jednorázovou schůzku, ale o dlouhodobý vztah, v němž si uděláme občas ráj na zemi. Věk, ani nic jiného není rozhodující, pouze velká fantazie a ... Jsem čestný, velkorysý VŠ, finančně i časově nezávislý/sexuálně závislý Prosím o vážně míněné odpovědi, děkuji.

Ahoj, hledám ženu pro příležitostné, diskrétní, vzájemně příjemné schůzky. Ženu vdanou či zadanou, štíhlé postavy, nekuřačku, která sice nechce na stávajícím nic měnit, ale také jí něco schází. Jsem 51/175, sport. postavy, ženatý. Jen Zlín a blízké okolí prosím.

MužNezávazně 46 let Praha

TOP  24.8.2019

hledám milou, sympatickou ženu s fantazií

najdu tady příjemnou diskrétní ženu/slečnu, která nabídne velkorysému podnikateli příjemné erotické masáže ve svém zázemí, případně doplněné zajímavým erotickým příběhem? Jsem seriózní, spolehlivý, diskrétní, zdravý a velkorysý. Pokud se dohodneme, určitě nebudeš litovat. Prosím jen vážně míněné nabídky z Brna a okolí. Děkuji.

Jsem pohodový spolehlivý a seriozní muž, Velmi dobrý milenec. Hledám milenku, Nejlépe u mne (Cerhenice u Poděbrad) Těším se.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 52 let
Praha
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Muž | 48 let
Kopřivnice

Mám skoro vše, co jsem si kdy přál, přesto je mi občas smutno a mám pocit, že mi život protéká mezi prsty...Proto tu zkusím najít jednu fajn kamarádku, která se cítí podobně jako já-milou, inteligentní ženu s holčičí duší pro společné sdílení života.Můžeme se spolu radovat ze všeho hezkého, zanadávat na to špatné, smát se spolu, svěřit se se vším...Napsat si, zavolat, zajít na kafe, dvojku nebo se projít...Jsi tu?

MužNezávazně 48 let Brno

TOP  23.8.2019

Hledám spíš štíhlou dívku, či ženu, která touží, tak jako já, po miminku. Závazně i nezávazně. Dle domluvy.

U vína prý platí, že čím starší tím lepší ...ženy kolem čtyřicítky zrajou, a to je pravda ..., a co chlapi ?? To je různé, ale já na prahu padesátky se cítím báječně a zraju neustále ... Dámy nevěříte ...?? Tak se přesvěčte ...:-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 52 let
Praha
Žena | 47 let
Mladá Boleslav