Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Hudba
Fitness
Příroda

Chceš zkušeného milence? Jsem tady! 48 let sympatický Pražák s vlastním zázemím. Zdravý, cistotny, inteligentní 180cm sportovec.

Imponují mi inteligentní, dominantní ženy ve zralém věku mezi 35 - 55 lety, úspěšné, sebevědomé, ze kterých vyzařuje přirozená autorita i ženský šarm, jsou hravé, empatické a rozumně sadistické. Jsem galantní, přizpůsobivý 46-letý VŠ spalovaný touhou se takové ženě podřídit, uspokojovat její zvrácená přání, nechat se bít a týrat. Dlouhodobě, bez pohlavního styku a následků. Zázemí i pomůcky mám, toleruji většinu praktik, děj určujete Vy. Podmínkou sympatie, diskrétní a seriózní jednání.

Hledám přítelkyni, pro milenecký vztah. Bez ztráty soukromí. Praha a okolí.

Ahoj , hledám sympaťandu do 45 let která si chce občas zpestřit život nebo uniknout ze všedního a vyčpělého vztahu bez jiskry . Psaní žhavých sms, výměna dráždivých foteček , mazlení , vyslechnutí Tvých problémů - ničemu se nebráním . Jsem štíhlý vyšší sportovec nekuřák co nabízí 100% zdraví a úroveň - ale také požaduji ! Mám rád rychlou akci , kdy se tě zmocním , ale i pěkné vášnivé milování s pěknou předehrou, okořeněné i lehčím SM - kousání, poplácání, bičík , pouta atd . Záleží co Tě baví .

Najde se zde submisivně založená žena (nejlépe zadaná...není podm.) pro dlouhodobé "přátelství". Celý Ústecký kraj.

Hledám přirozeně dominantního a rozumného chlapa na sex. schůzky. Žádné jednorázové akce, ale dlouhodobě kamarádský a nezávazný vztah. Diskrétnost, zdraví a férové jednání podmínkou. Jsem 47/177/70 štíhlé sport. postavy.

Hledám ženu, která by mě vyfotila nahého mým foťákem třeba někde u vody anebo kdekoliv jinde. Mohla bys při tom být třeba se svojí kamarádkou nebo kamarádkami, ale můžeš být klidně i sama. Jsem starší muž štíhlé postavy. OV, FM, OP

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Žena | 69 let
Hlučín
Žena | 46 let
Rakovník
Muž | 34 let
Kyjov

MužNezávazně 53 let Most

TOP  17.7.2019

Hledám silnější ženu na nezávazný sex z okoli Mostu

Hledám kamarádku na společné tajemství. Najdu?

Hledám kamarádku na vše hezké, nejlépe s fotkou, pokud jsem tě alespoň trochu zaujal, tak se ozvi

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 46 let
Praha
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Žena | 40 let
Praha