Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  17.1.2020

Ahoj, hledam kocicku na nezavaznej obcasnej sex

MužNezávazně 48 let Praha

TOP  17.1.2020

Ahoj .Jmenuji se Michael , rozvedeny, fin. zajistěny, vztahy vyřešené :-) Hledám holku se smyslem pro humor. p.s na anonymní profily nereaguji

MužNezávazně 48 let Praha

TOP  17.1.2020

Rád bych pomohl ženě, která například z náboženských nebo jiných důvodů nepoznala pořádně sex nebo byla dlouho bez něj, k tomu, aby si ho mohla začít užívat. Šlo by o nezávazný kamarádsko-milenecký vztah. Mohu nabídnout pochopení a zkušenost, můj jediný požadavek je, že bys neměla mít větší nadváhu.

Mám vše co k životu potřebuj, jen ta láska mi schází . Dobré víno, gril, výlet, mazlení a milování.

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  17.1.2020

Nabízím trvalejší přátelství sympatické ženě. Já 50/187/99 VŠ, pohledný z okolí Prahy. 100% zdraví, úroveň a diskrétnost. Věk nehraje roli, záleží na vzájemném porozumění. Praha - Příbram a širší okolí.

Ahoj , hledám sympaťandu do 45 let která si chce občas zpestřit život nebo uniknout ze všedního a vyčpělého vztahu bez jiskry . Psaní žhavých sms, výměna dráždivých foteček , mazlení , vyslechnutí Tvých problémů - ničemu se nebráním . Jsem štíhlý vyšší sportovec nekuřák co nabízí 100% zdraví a úroveň - ale také požaduji ! Mám rád rychlou akci , kdy se tě zmocním , ale i pěkné vášnivé milování s pěknou předehrou, okořeněné i lehčím SM - kousání, poplácání, bičík , pouta atd . Záleží co Tě baví .

Hledá se žena tak trochu vdaná co by chtěla mít kamaráda

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 47 let
Praha
Žena | 49 let
Brno
Muž | 50 let
Jičín

MužNezávazně 49 let Brno

TOP  16.1.2020

Co takhle si splnit svá třeba i tajná přání? Nezávazně ale naplno. A těšit se na sebe. Co Ty na to?

MužNezávazně 51 let Brno

TOP  16.1.2020

Hledám kamarádku štíhlejší postavy , sportovně založenou, která by se nebála výletů na kole, do wellnesu nebo termálek nebo jen tak na pivo. S výhledem na dlouhodobý milenecký vztah.

Lyžování
Výlety
Cestování

Jsem sympatický, ženatý a pohodový VŠ 48/190/100. Hledám ženu podobných vlastností pro hezký diskrétní vztah. Foto rád vyměním. Těším se na odpověď.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Praha
Žena | 47 let
Rakovník
Muž | 47 let
Ostrava