Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 49 let Brno

TOP  18.8.2019

Rád ližu! A ty? Muž středních let štíhlé postavy.183cm On 19cm Hledám vášeň, ňehu a nekonečná hravost mazlení dráždění. Férové jednání.Žena má vždy přednost!

Vážných inzerátů už bylo dost, psaly starší dámy, kterým chyběl hospodář do jejich domku nebo mladší dámy, které sháněly tatínka pro své nezaopatřené děti! Nejsem ani jedno z toho! Jsem OSVČ a o víkendu chci pohodu, milou vnímající osobu, se kterou si budeme dělat pomyšlení. Chci jezdit na dovolené (vícekrát za rok), zažívat i dávat vzrušující okamžiky. Nepotřebuji prát špinavé trenky! Ty bys měla být hezká, protože já jsem škaredý, štíhlá, protože já jsem tlustý a ve věku do 49 let, motorkářka?

Rád se před ženami svlékám do naha. Hledám ženy, kterým bych se mohl předvádět zcela nahý. Můžete mě při tom osahávat, hrát si s mým tělem, fotografovat mě apod. Může vás při tom být i více najednou, ale možno i jednotlivě. Na vašem počtu a vzhledu nezáleží. V případě zájmu předvedu masturbaci až do úplného vyvrcholení. Jsem starší muž, štíhlé postavy, dole vyholený. Nemám finanční požadavky a ani jiné podmínky. Zahoďte ostych a ozvěte se. Celé Ostravsko a okolí.

Rád bych našel kamarádku, milenku, normální postavy, k diskrétním, nezávazným schůzkám. Těším se na případnou odpověď.

Prima spolecníka na koncert Vladimíra Merty 26.8. v Dobré Trafice Praha Ujezd.Vstupenky mám. Sbližení vítáno.

Hudba
Fitness
Příroda
Výlety

Chceš zkušeného milence ? Takový který upřednostňuje uspokojení ženy. Jsem tady! 48 let sympatický Pražák s vlastním zázemím. Zdravý, inteligentní 180cm sportovec.

Hledám kamarádku s výhodami. Diskrétně bez narušení soukromí. Pokud jsi baculatější, hledám právě Tebe. Můžu si občas udělat čas i dopoledne. Olomouc a okolí, Hranice.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Kopřivnice
Muž | 52 let
Poděbrady
Muž | 48 let
Kopřivnice
Muž | 51 let
Praha

Najde se tu kamarádka s výhodamy pro 48letého sympatického muže, vyšší štíhlé postavy.......

vdaná-nespokojená ..je tu? hledas diskret samce..?Nehledam andela spis certa bez zabran..

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  18.8.2019

Najdu zde ženu pro nezávazný kamarádsko-milenecký vztah? Odvážnou, pohodovou, vtipnou, nejlépe zadanou, takovou, která ví co od paraelního vztahu očekávat. Občasné schůzky bez narušení soukromí ... Pojďme zkusit ještě něco nového zažít a prožít. Pokud máš zájem okořenit si život, jsem tady:) P., zadaný, 49/ 178, VŠ.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 52 let
Poděbrady
Muž | 51 let
Praha
Muž | 53 let
Brno