Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Nabízím trvalejší přátelství sympatické ženě. Já 50/187/99 VŠ, pohledný z okolí Prahy. 100% zdraví, úroveň a diskrétnost. Věk nehraje roli, záleží na vzájemném porozumění. Praha - Příbram a širší okolí.

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  27.2.2020

Ahoj, co ti říkají slůvka vášeň neha a nekonečná hravost mazlení a rozkoš? Žena má vždy přednost jsem štíhlé postavy strednch let.183cm On 19 cm.Jazyček hravý.Rád lížu.Prstíkama hledaní bodu G.Povozit na konička a hezky ze zadu kroužit. Ferové diskrétní jednání.Hezký. den.

Jsi tu , bezva chlap , pro pohodu a užívání života a ne přežívání .

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  26.2.2020

Rád ližu! A ty? Muž středních let štíhlé postavy.183cm On 19cm Hledám vášeň, ňehu a nekonečná hravost mazlení dráždění. Férové jednání.Žena má vždy přednost!

MužNezávazně 54 let Brno

TOP  26.2.2020

Ahoj, hledám tady (asi marně) přítelkyni a nebojím se říct možná milenku, spíš sportovněji založenou, na různé radosti které život nabízí a které bys ráda se mnou sdílela. Pokud možno opakovaně a pravidelně. Chi.

Líbilo by se Vám mít doma, namísto partnera (manžela), svého vlastního osobního sluhu? Na práci, ponižování, tresty atp? Jste neobézní? Na veřejnosti bychom předstírali, že jsme rovnocenný, záviděníhodný pár, ale za dveřmi vstupní haly by bylo mé místo na kolenou u Vašich krásných nohou. Myslím, že pro pohlednou, dominantně zaměřenou ženu, by byl takový typ vztahu docela přínosný pro její pohodlí.

Rád bych našel sympatickou a zralou ženu, krev a mlíko, s "ňadry až do klína". Mám rád velká a nepevná prsa. Budu moc rád, když se nějaká ozve. Vzdálenost vůbec nehraje roli...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Kladno
Muž | 54 let
Brno
Muž | 51 let
Plzeň
Muž | 54 let
Třinec

MužNezávazně 52 let Opava

TOP  27.2.2020

zadaná ženo z ostravska opavska krnovska pokud taky cítíš tu prázdnotu v Tvém vztahu který máš doma cítíš to co já a i přesto nechceš doma nic bourat a jenom občas vypadnout ze stereotypu napiš a třeba si padnem do oka.

Přítelkyni pro nejlépe dlouhodobé nezávazné přátelství hledá inteligentní, papírově zadaný, nezávislý chlap z Brna, sportující i lenošící.

MužNezávazně 52 let Praha

TOP  27.2.2020

Dominantní muž hledá poslušnou na divoké sexování. Chceš? Popros!!!!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Žatec
Muž | 50 let
Praha
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 50 let
Olomouc