Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  22.8.2019

Normální, průměrně ženatý padesátník 175/70/328 hledá normální, průměrně štíhlou přítelkyni k vytvoření průměrného mileneckého vztahu.

ŽenaNezávazně 52 let Praha

TOP  22.8.2019
Příroda
Výlety
Cestování

Hledám přítele - milence na příjemné chvíle ve věku 40-50 let, diskrétního, nekuřáka, zkušeného, dobře vybaveného, zajištěného , časově přizpůsobivého s vlastním zázemím pro společné soboty 1 x za 14 dní.Nejsem ani mladá ani štíhlá. Výlet , procházka, večeře ... sex. O sex na jednu noc nestojím, prosím o aktuální foto.

MužNezávazně 51 let Praha

TOP  22.8.2019

Hledám pro pravidelné schůzky ženu, kterou láká představa být v submisivní roli. Vše ale samozřejmě pouze v rámci předem dohodnutých pravidel. Nehledám jednorázové setkání, ale diskrétní vztah založený na vzájemné důvěře.

Ahoj, jsem zdravý, diskrétní, dole upravený a hledám kluka na sex, jednorázově, nebo občas nebo i milence, ale jen nezávazně.

Našla by se tady žena kolem 60tky, která má ráda mazlení, něžné doteky a líbání, na dlouhodobý kamarádsko-milenecký vztah?

Rád se před ženami svlékám do naha. Hledám ženy, kterým bych se mohl předvádět zcela nahý. Můžete mě při tom osahávat, hrát si s mým tělem, fotografovat mě apod. Může vás při tom být i více najednou, ale možno i jednotlivě. Na vašem počtu a vzhledu nezáleží. V případě zájmu předvedu masturbaci až do úplného vyvrcholení. Jsem starší muž, štíhlé postavy, dole vyholený. Nemám finanční požadavky a ani jiné podmínky. Zahoďte ostych a ozvěte se. Celé Ostravsko a okolí.

Možná, že začnu věřit na zázraky......přála bych si přítele, kamaráda jen jednoho, vysoké postavy, štíhlého již moudrého se svými hodnotami a také trochu vzdělaného, možná si někdo řekne náročná, ale také mám své hodnoty.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Brno-venkov
Muž | 55 let
Praha
Muž | 52 let
Poděbrady
Muž | 55 let
Praha

Najdu zde ženu s drobnější, štíhlou a pěknou postavou, která se už nechce vázat? Ženu, která by si chtěla vyjet občas někam na výlet, odreagovat se tak od všedního stereotypu, nebo si jen občas sednout u kávy a popovídat si o všem možném, ......a přitom neměnit nic na svém soukromí? Nabízím kamarádství, přátelství, pochopení, porozumění, empatii, a případně i naprostou diskrétnost, bude-li vyžadována. Lokalita ZL-VS-VM-NJ a okolí. (foto na oplátku do vzkazu, nebo emailem)

Já: VŠ, 51 let, 184 cm, 115 kg, 100% zdravotní stav, diskrétní. Hledám ženu, odkudkoliv z Ústeckého kraje, bez zábran a bez studu na občasné sexuální dovádění. Pouze praktiky, které vyhovují oběma a do ničeho se vzájemně nenutit. Pokud to doma nemáš, odpověz a nebudeš litovat. Nezáleží na vzhledu ani na postavě, ale na chuti. Tvůj věk do 50-ti let. Těším se na odpověď.

Rada bych nasla příjemného a féroveho kamarada milence, který ví jak zenu uspokojit a dokáže se časově přizpůsobit. Vlastní zazemi vitano. Pouze Praha.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Brno-venkov
Muž | 50 let
Praha
Muž | 55 let
Praha
Muž | 55 let
Praha