Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : SeznamkaBrno

Ahoj, co ti říkají slůvka vášeň neha a nekonečná hravost mazlení a rozkoš? Žena má vždy přednost jsem štíhlé postavy strednch let.183cm On 19 cm.Jazyček hravý.Rád lížu.Prstíkama hledaní bodu G.Povozit na konička a hezky ze zadu kroužit. Ferové diskrétní jednání.Hezký. den.

Nehledá mě tady náhodou žena štíhlé postavy, sportovně naladěná, která se mnou chce strávit pár tajných chvilek i výletů?

Hledám ženu na jemný a dlouhý sex s předehrou tantramasáží které rád provádím, pro tebe pomocnou ruku o které nemohu v inzerci psát... Znojmo nebo Brno.

Ahoj pohodová nekuřačko. Taky Ti něco podstatného v Tvém životě už delší dobu chybí? Jsi sama nebo nechceš stávající měnit. Možná to spolu najdeme a budeme mít zas pro co žít. Žiji v Brně ve formálním svazku a cítím se čím dál více sám. Jsem pohodový, inteligentní, časově i jinak nezávislý muž střední postavy s veselou myslí a mladým duchem, sportující i lenošící, mazel, se spoustou chuti a fantazie. Mít se zase na co těšit, prožívat společné zážitky a zase se začít spolu smát.

Hledám ženu štíhlé postavy s krásnou rouškou, která by nevydržela dlouho 2 metry ode mne. Ale tajně. Chi

Hledá se žena...všeho schopná... pro vše krásné, dlouhodobě... taková ona, jen může být....

Hledám ženu na pratelsko-milenecky vztah.Neco krásného prožít, co může mezi ženou a mužem být. Nic není podminkou....55/176, Brno a blízké okolí. Spolu zastavit čas, těšit se jeden na druhého.....

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Praha
Muž | 51 let
Plzeň
Muž | 50 let
Olomouc
Muž | 54 let
Uherské Hradiště

Hledám pouze nezadaného muže z Brna a jeho blízkého okolí ve věku 50 - 60 let , 176 - 194 cm, ovládajícího techniku orálního milování a kvalitního sexu .

Hledám ženu na milenecko-přátelský vztah z jižní Moravy , která má mokrý orgasmus. Rád takovou poznám osobně. Budu se těšit na odpověď.

Hledám ženu na jemný a dlouhý sex s předehrou tantramasáží které rád provádím, pro tebe pomocnou ruku o které nemohu v inzerci psát...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Praha
Muž | 54 let
Třinec
Muž | 55 let
Česká Lípa
Muž | 54 let
Uherské Hradiště