Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka

Jsem Gentleman, intel., ferovy, zajištény cizinec, nekuřak, z P-6. Baví Mě dávat Or**** potěšení ženě. Nic víc nechci, jen se takhle občas odreagovat...Hledam chytrou, pohlednou ženu, 36-60let, (i zadana), ktera ráda nechát se o ni postarat, a chce byt nekonečne rozmazlovana, obdivovana, uspokojena...

Je tu nějaká žena, která si chce psát o autoerotice? Na věku nezáleží.

Hledám sexy (pěkná prsa, hezkou ženskou postavu) ženu pro dlouhodobý milenecký vztah plný všeho krásného, co život nabízí. Pro mne je ve vztahu postel hodně důležitá, pokud tam to funguje, tak to může být krásné i ve všem dalším, co ti dva dělají. Můžeš být mnohem mladší, ale věk není rozhodující, důležitá je postava. Můžeš u mne postupně bydlet. Věř, se mnou se rozhodně nudit nebudeš. Zdeněk

Pokousim se najit zenu co to ma rada, nezavazne.Na tvem veku a postave nezalezi.Zena co ji ma odchlupenou.Ja starsi silnejsi .Bydlim v Moste.

Jsem si jist, ŽE TAM NĚKDE JSI, normální žena, která se nepotřebuje schovávat za různé wellnessy, kulturní a sportovní zájmy, jen proboha ne to, k čemu jsme byli stvořeni, jako muž a žena. Samozřejmě mám i kulturní zájmy, umím plavat atd. ale zvláště v této době mi schází zejména lidský kontakt s někým, kdo se tak, jako já umí chovat zodpovědně a přesto zůstal člověkem.

I když papírově zadaný, dovol abys byla ty ta jediná, které budu patřit tělem, duší i myšlenkou.Přadeno osudu, máme každý předem utkané, tak nač čekat a strkat hlavu do písku.Pokud jsi ženských předností, s pěkným větším pozadím i popředím, ráda se směješ, máš ráda dobré pivo, nebo bublinky s jahodou, chybí ti pohlazení a fajn přítel, divadlo nebo koncert rocku, country, jsi tu na pravém místě.Teď už jen odepsat mě, trochu tetovanému, trochu kníratému a modrookému, milovníku zvířátek...ale né bobrů.Tak šup.

Touto cestou hledám ženu na uspokojení naších sexuálních snů. Hnízdečko neřesti mám připravené jen pro Tebe.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha
Muž | 63 let
Ostrava

Slušný muž, žijící v nefunkčním manželství, hledá kamarádku okolo šedesátky, která je na tom podobně a má zájem o navázání tajného vztahu. Dopisování, intimní setkávání. Celá Vysočina.

Hledám kamarádku z JMK, která si udělá čas na romanticky založeného, pozorného muže se sportovním duchem. Výlety do přírody, společné chvíle. Věk není podmínkou(ani stav).

Ženatý muž hledá ženu k občasným schůzkám, procházkám (třeba i k projížďkám na kole), k povídání, mazlení a …...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 63 let
Ostrava
Muž | 62 let
Praha